- Відповідач (Боржник): Національна комісія
- 3-я особа: Державне підприємство "Енергоринок"
- Позивач (Заявник): Товариство з обмеженою відповідальністю "ДТЕК СХІДЕНЕРГО"
- 3-я особа: Публічне акціонерне товариство «Центренерго»
- Заявник апеляційної інстанції: Публічне акціонерне товариство "Центренерго"
- 3-я особа: Публічне акціонерне товариство "Центренерго"
- 3-я особа: ПАТ "Центренерго"
- 3-я особа: ДП "Енергоринок"
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Україна
Донецький окружний адміністративний суд
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 травня 2015 р. Справа №805/1661/15-а
приміщення суду за адресою: 84112, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 2
час прийняття постанови: 18:25
Донецький окружний адміністративний суд в складі головуючого-судді Христофорова А.Б. при секретарі Музиканті В.С., за участю представника позивача Качеровського В.М., представника відповідача Радчені Д.П., представника третьої особи Левшуна Р.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Державне підприємство "Енергоринок", Публічне акціонерне товариство "Центренерго" про зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
5 травня 2015 року позивач звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Державне підприємство "Енергоринок" про зобов'язання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг визначити порядок та термін повернення Розпоряднику системи розрахунків Державному підприємству "Енергоринок" відповідно до Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку електричної енергії України, яка є Додатком № 4 до Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України від 15 листопада 1996 року, коштів у сумі 91264 тис. грн., що були додатково перераховані Публічному акціонерному товариству "Центренерго" внаслідок прийняття Постанови від 15.04.2015 року № 1243 "Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ "Центренерго".
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 6 травня 2015 року відкрито провадження в адміністративній справі № 805/1661/15-а.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що 15.04.2015 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнято Постанову № 1243 "Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ "Центренерго", першим пунктом якої затверджено додатковий платіж на виконання урядового рішення (Дврзб) для ПАТ "Центренерго" на квітень 2015 року в сумі 91264 тис. грн., а третім пунктом зобов'язано розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії України забезпечити проведення розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії з урахуванням пункту першого цієї постанови.
Позивач є суб'єктом господарської діяльності, стороною Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України від 15 листопада 1996 року (надалі ДЧОРЕ).
Сторони ДЧОРЕ досягли згоди про порядок розподілу і перерахування коштів ОРЕ.
Відповідно до п. 8.8.1 Правил ОРЕ Державне підприємство "Енергоринок" повинен нарахувати та рівномірно розподілити між розрахунковими періодами доби такі додаткові платежі, як за рішенням НКРЕ - на виконання законодавчих актів та урядових рішень, погашення безнадійного боргу (Дзбвр). Відповідно до п. 10.1.8 ІВКОР Постанови НКРЕ згідно з якими вносяться зміни до Алгоритму Оптового постачальника, що передбачають додаткові перерахування коштів будь-яким окремим Сторонам Договору за рахунок інших, повинні визначити порядок та термін повернення додатково отриманих коштів.
Позивач вважає, що Постановою від 15.04.2015 року № 1243 "Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ "Центренерго" відповідачем порушено права та охоронювані законом інтереси позивача, тому що ПАТ "Центренерго" надано додаткові перерахування коштів за рахунок інших учасників оптового ринку електроенергії, не визначивши при цьому порядок та термін повернення додатково отриманих коштів.
Тобто, оскаржуваною постановою відповідач створив для позивача несприятливі умови на ринку електричної енергії у порівнянні з іншими учасниками та порушив положення Закону України "Про захист економічної конкуренції".
В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, просив суд зобов'язати відповідача визначити порядок та термін повернення Розпоряднику системи розрахунків Державному підприємству "Енергоринок" відповідно до Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку електричної енергії України, яка є Додатком № 4 до Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України від 15 листопада 1996 року, коштів у сумі 91264 тис. грн., що були додатково перераховані Публічному акціонерному товариству "Центренерго" внаслідок прийняття Постанови від 15.04.2015 року № 1243 "Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ "Центренерго".
Представник відповідача в судовому засіданні проти задоволення позовних вимог заперечував з підстав їх необґрунтованості, зазначив, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг діяла у межах повноважень, наданих Конституцією та законами України. Крім того, вказав, що постановою НКРЕКП № 1243 від 15.04.2015 року "Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ "Центренерго" не вносилися зміни до встановленого алгоритму оптового ринку електричної енергії, а тому немає підстав застосовувати п. 10.1.8 Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку електричної енергії України щодо визначення порядку та термінів повернення додатково отриманих коштів.
Просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 13 травня 2015 року залучено в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Публічне акціонерне товариство "Центренерго".
Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні відповідача ПАТ "Центренерго" заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав, викладених у письмових поясненнях. Зазначили, що при прийнятті постанови № 1243 від 15.04.2015 року НКРЕКП діяла в рамках повноважень, встановлених чинним законодавством України. Посилаються на п. 8.9.3, 8.8.1 Правил оптового ринку електричної енергії України, що є додатком до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України, вказують що додатковий платіж, який був нарахований ПАТ "Центренерго" є складовою тарифу на виробництво електричної енергії та не вносив змін до алгоритму розрахунків оптового ринку електричної енергії.
Таким чином, вважають, що постанова НКРЕКП № 1243 від 15.04.2015 прийнята згідно вимог чинного законодавства без порушення прав позивача та інших суб'єктів ОРЕ щодо розрахунків згідно алгоритму оптового ринку та не визначає порядок та термін повернення додаткових платежів. Крім того, вказують, що ухвалення Постанови не є наданою Відповідачем пільгою чи перевагою ПАТ "Центренерго", не є антиконкурентними діями, що призвело або може призвести до недопущення, усунення, обмеження чи спотворення конкуренції ТОВ "ДТЕК Східенерго". Просив відмовити в задоволенні позову в повному обсязі.
Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ДП "Енергоринок" до судового засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав письмові пояснення. Згідно письмових пояснень зазначив, що засади організації та експлуатації енергосистеми визначаються Законом України "Про електроенергетику". Вказує, що закупівля електричної енергії має застосовуватися через поточні рахунки із спеціальним режимом використання, який полягає в тому, що перерахування грошових коштів з таких рахунків здійснюється уповноваженим банком за алгоритмом, який встановлюється постановами НКРЕ. Отже, зазначає, що ДП "Енергоринок" жодним чином не може впливати ні на перерахування коштів та їх обсяг, ні на встановлення алгоритму чи додаткового платежу, оскільки перерахування грошових коштів здійснюється виключно на підставі рішень НКРЕКП. Просив врахувати зазначені пояснення при прийнятті рішення.
Заслухавши доводи представників сторін, дослідивши матеріали справи, встановивши обставини, що мають значення для вирішення спору та перевіривши їх доказами, наданими сторонами, суд встановив наступне.
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зареєстровано в якості юридичної особи, та має в своїй структурі Відокремлений підрозділ "Зуївська теплова електрична станція" (код ЄДРПОУ 26160818, 86783, м. Харцизьк, м. Зугрес, вул. 60 років Жовтня, буд.100).
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" - енергогенеруюча компанія, до складу якої входять три теплові електростанції: Зуївська, Курахівська та Луганська. Встановлена потужність станцій ТОВ "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" становить 4157 МВт.
Правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці, регулювання відносин, пов'язаних з виробництвом, передачею, розподілом, постачанням і використанням енергії, забезпеченням енергетичної безпеки України, конкуренцією та захистом прав споживачів і працівників галузі здійснюється Законом України "Про електроенергетику" від 16.10.1997 року № 575/97-ВР (із змінами та доповненнями).
Відповідно до ч.1 ст. 11 Закону № 575/97-ВР, державне регулювання діяльності в електроенергетиці провадиться шляхом формування тарифної політики відповідно до законодавства, надання ліцензій на здійснення окремих видів діяльності в електроенергетиці, здійснення контролю за діяльністю суб'єктів електроенергетики та інших учасників ринку електричної енергії та встановлення відповідальності за порушення умов і правил здійснення ними діяльності в електроенергетиці та на ринку електричної енергії.
Органом державного регулювання діяльності в електроенергетиці є національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.
Судом встановлено та не заперечується сторонами, що 15 квітня 2015 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийнята постанова "Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ "Центренерго" № 1243, якою затверджено додатковий платіж на виконання урядового рішення (Дврзб) для ПАТ "Центренерго" на квітень 2015 року в сумі 91264 тис. грн., а третім пунктом зобов'язано розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії України забезпечити проведення розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії з урахуванням пункту першого цієї постанови.
Згідно ч. 1 ст. 15 Закону 575/97-ВР купівля всієї електричної енергії, виробленої на електростанціях, потужність чи обсяг відпуску яких перевищують граничні показники (крім випадків, передбачених цим Законом), та весь її оптовий продаж здійснюються на оптовому ринку електричної енергії України. Функціонування інших оптових ринків електричної енергії в Україні забороняється.
Частиною 8 ст. 15 Закону визначено, що оптовий ринок електричної енергії України створюється на підставі договору.
15 листопада 1996 року з метою створення Оптового ринку та врегулювання взаємовідносин сторін, що виникають у зв'язку з виробництвом, передачею і постачанням та купівлі-продажу електричної енергії укладено Договір між Членами Оптового ринку електричної енергії України предметом якого є встановлення правил та порядку функціонування прозорої і справедливої системи комерційних стосунків у процесі купівлі-продажу електричної енергії.
Відповідно до пунктів 3.2, 8.1.1. ДЧОРЕ, розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії зобов'язаний розраховувати та нараховувати платежі виробникам електричної енергії, дотримуватись Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку.
Відповідно до пункту 8.8.1. ДЧОРЕ розпорядник системи розрахунків повинен нарахувати та рівномірно розподілити між розрахунковими періодами доби додаткові платежі за рішенням НКРЕ - на виконання законодавчих актів та урядових рішень, погашення безнадійного боргу (Дврзб).
Відповідно до п. 2.1. ІВКОР кошти Оптового ринку - це кошти, які надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання місцевих постачальників та Оптового постачальника, та є власністю учасників Оптового ринку і підлягають розподілу згідно з алгоритмом, затвердженим НКРЕ.
Відповідно до п. 10.1.8 Додатка 4 до Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України Інструкції про порядок використання коштів оптового ринку електричної енергії України постанови НКРЕ згідно з якими вносяться зміни до Алгоритму Оптового постачальника, що передбачають додаткові перерахування коштів будь-яким окремим Сторонам Договору за рахунок інших, повинні визначати порядок та термін повернення додатково отриманих коштів.
Згідно з пунктом 10.1.1. ІВКОР всі запропоновані зміни до алгоритму оптового ринку мають відповідати Закону України "Про електроенергетику", встановлюються і затверджуються відповідною постановою НКРЕ. НКРЕ відповідно до Закону України "Про електроенергетику" має виключне право вносити зміни до алгоритму оптового ринку самостійно без погодження з іншими органами.
Пунктом 10.3.2 ІВКОР передбачено алгоритм оптового ринку розробляється і впроваджується за принципом дотримання прозорого та справедливого порядку розподілу коштів між учасниками розподілу коштів оптового ринку за процедурою, визначеною пунктами 10.1.4-10.1.6 ІВКОР, та затверджується постановою НКРЕ.
Абзац 6 частини 11 статті 15 Закону України "Про електроенергетику" визначає, що у кожному розрахунковому періоді (місяці) забезпечується оплата вартості електричної енергії та послуг, закуплених у цьому періоді оптовим постачальником електричної енергії, у рівному відсотку кожній енергогенеруючій компанії.
Таким чином, позивач зобов'язаний продавати на підставі двостороннього договору електричну енергію ДПЕ і має гарантоване законом право на отримання за неї оплати у рівному з іншими виробниками (енергогенеруючими компаніями) відсотку.
Згідно Розпорядження Кабінету міністрів України від 14 січня 2015 р. № 36-р "Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії" відповідачу надані повноваження змінювати алгоритм розподілу і перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії України таким чином, щоб виключити їх дію у відношенні виробників електричної енергії, установки (устаткування та/або енергетичне обладнання) яких знаходяться на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, і тим самим не забезпечити їм рівний з іншими виробниками (енергогенеруючими компаніями) відсоток оплати електроенергії.
Пунктом 3 Постанови Кабінету міністрів України від 19 лютого 2002 р. № 200 "Про затвердження Тимчасового порядку внесення змін до алгоритму оптового ринку електричної енергії та здійснення контролю за його дотриманням" визначено, що перед прийняттям рішення про внесення змін до алгоритму Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг забезпечує проведення експертизи з метою визначення можливих наслідків та економічної доцільності цих змін.
В той же час, відповідачем не були надані докази проведення експертизи з метою визначення можливих наслідків та економічної доцільності змін до алгоритму оптового ринку електричної енергії, як того вимагає Тимчасовий порядок внесення змін до алгоритму оптового ринку електричної енергії та здійснення контролю за його дотриманням, затверджений Постановою Кабінету міністрів України від 19 лютого 2002 року № 200.
Представник відповідача та представник третьої особи ПАТ "Центренерго" у судовому засіданні зазначили, що в зв'язку з прийняттям постанови від 15.04.2015 року № 1243 зміни до алгоритму розподілу оптового ринку не вносились і не повинні вноситись, адже додатковий платіж був складовою тарифу на виробництво електричної енергії.
Суд не погоджується із даним твердженням відповідача та третьої особи ПАТ "Центренерго" з огляду на наступне.
Відповідно до ст.1 Закону № 575/97-ВР алгоритм оптового ринку електричної енергії - порядок розподілу уповноваженим банком коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання без платіжних доручень, який встановлюється національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.
Відповідно до п. 9 Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку електричної енергії України, яка є додатком 4 до Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України, алгоритм Оптового ринку складається з двох складових частин.
Перша складова стосується порядку розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання Місцевих постачальників (далі - Алгоритм Постачальників), і застосовується відповідно до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки Місцевих постачальників та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання Оптового постачальника (далі - Порядку).
Друга складова стосується порядку розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання Оптового постачальника, (далі - Алгоритм Оптового постачальника; разом з Алгоритмом Постачальників, далі - Алгоритм Оптового ринку).
Отже, з аналізу вищевказаних правових норм вбачається, що алгоритм оптового ринку передбачає порядок розподілу будь - яких коштів, які надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання, незалежно від природи їх виникнення.
В судовому засіданні представник відповідача не заперечував, що кошти, у вигляді додаткового платежу згідно постанови № 1243 від 15.04.2015 року були розподілені із поточного рахунку із спеціальним режимом використання.
Вказані обставини підтверджує також у своїх поясненнях і третя особа ДП "Енергоринок" - як розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії України, при цьому зазначає, що перерахування грошових коштів з таких рахунків здійснюється уповноваженим банком за алгоритмом, який встановлюється постановами НКРЕКП (пункт 6.5 ІВКОР).
Отже, прийнявши постанову від 15.04.2015 року № 1243 "Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ "Центренерго" та не визначивши порядок та термін повернення додатково отриманих коштів Публічним акціонерним товариством "Центренерго", відповідач порушив норми Закону України "Про електроенергетику", Тимчасовий порядок внесення змін до алгоритму оптового ринку електричної енергії та здійснення контролю за його дотриманням, положення Договору між членами оптового ринку електричної енергії України й Інструкції про порядок використання коштів оптового ринку електричної енергії України та право позивача на користування коштами оптового ринку, які є власністю Товариства з обмеженою відповідальністю "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" як учасника Оптового ринку та підлягають розподілу згідно з алгоритмом, затвердженим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
З огляду на зазначене та беручи до уваги докази, які наявні у матеріалах справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги ПАТ "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" є обґрунтованими і підлягають задоволенню.
У відповідності до ст.ст. 71, 86 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Керуючись ст.ст. 17, 18, 19, 20, 51, 69, 70, 71, 72, 86, 94, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
П О С Т А Н О В И В:
Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Державне підприємство «Енергоринок», Публічне акціонерне товариство «Центренерго» про зобов'язання визначити порядок та термін повернення системи розрахунків, коштів у сумі 91264 тис. грн. задовольнити.
Зобов'язати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг визначити порядок та термін повернення Розпоряднику системи розрахунків Державному підприємству «Енергоринок» відповідно до Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку електричної енергії України, яка є Додатком № 4 до Договору між Членами Оптового ринку електричної енергії України від 15 листопада 1996 року, коштів у сумі 91264 тис. грн., що були додатково перераховані Публічному акціонерному товариству «Центренерго» внаслідок прийняття Постанови від 15.04.2015 року № 1243 «Про затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення на квітень 2015 року та перерахування коштів для ПАТ «Центренерго».
Стягнути з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ДТЕК СХІДЕНЕРГО" (ЕДРПОУ 31831942) судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 73 (сімдесят три) грн. 08 коп.
Постанова ухвалена у нарадчій кімнаті та проголошено її вступну та резолютивну частини у судовому засіданні 13 травня 2015 року.
Повний текст постанови складено 15.05.2015 року.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі до адміністративного суду апеляційної інстанції апеляційної скарги через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Христофоров А.Б.
- Номер:
- Опис: про зобов'язання вчинити дії щодо визначення порядку та терміну повернення коштів у розмірі 91264 грн.
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 805/1661/15-а
- Суд: Донецький окружний адміністративний суд
- Суддя: Христофоров А.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у касаційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.05.2015
- Дата етапу: 10.03.2016
- Номер: 873/1454/15
- Опис: зобов'язання вчинити певні дії
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 805/1661/15-а
- Суд: Донецький апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Христофоров А.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.05.2015
- Дата етапу: 02.09.2015
- Номер: 873/1651/15
- Опис: зобов'язання вчинити певні дії
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 805/1661/15-а
- Суд: Донецький апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Христофоров А.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.06.2015
- Дата етапу: 02.09.2015
- Номер:
- Опис: зобов'язання вчинити певні дії
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 805/1661/15-а
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Христофоров А.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.08.2015
- Дата етапу: 27.03.2016
- Номер:
- Опис: про зобов'язання вчинити певні дії
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 805/1661/15-а
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Христофоров А.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.08.2015
- Дата етапу: 27.03.2016
- Номер:
- Опис: про зобов'язання вчинити дії щодо визначення порядку та терміну повернення коштів у розмірі 91264 грн.
- Тип справи: У порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 805/1661/15-а
- Суд: Донецький окружний адміністративний суд
- Суддя: Христофоров А.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Залишено без розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.09.2015
- Дата етапу: 08.04.2016