Судове рішення #4244918

Справа 1-12/09

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

19 січня 2009 року м. Христинівка

Христинівський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого-судді: Орендарчука М. П.

при секретарі: Кулібабі Н.А.

з участю прокурора: Резніка В.А.

потерпіла: не з»явилася

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду, в м. Христинівка кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець с. м. т. Верхнячка Христинівського району Черкаської області, українець, громадянин України, ІНФОРМАЦІЯ_2, не одружений, не працює, раніше притягувався до кримінальної відповідальності;

19 липня 2007 року Христинівським районним судом Черкаської області за ч.2 ст. 355 КК України звільнений від кримінальної відповідальності на підставі Закону України «Про Амністію» від 9.06.2007 року, проживає ІНФОРМАЦІЯ_3

за ч.1 ст. 186 КК України,

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1, 11.11.2008 року в період часу з 21 години 15 хвилин по 21 годину 45 хвилин перебуваючи біля кіоску «Київ-хліб» в смт. Верхнячка Христинівського району Черкаської області, викрав велосипед марки «Україна», чорного кольору, який належав ОСОБА_2 чим спричинив їй збитки на загальну суму 490 грн.

ОСОБА_1 на стадії досудового та судового слідства свою вину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся і пояснив, що він дійсно знаходячись біля кіоску «Київ-хліб» в смт. Верхнячка Христинівського району Черкаської області, викрав велосипед марки «Україна» як згодом йому стало відомо належав ОСОБА_2. Просить сурово не карати, зважити на щире каяття та активну допомогу у розкритті злочину.

Потерпіла ОСОБА_2 в судове засідання не з»явилася, надіслала суду заву в якій просить слухати справу у її відсутність, претензій ні мораль нього ні матеріального характеру відносно ОСОБА_1 не має, у вирішені питання щодо призначення покарання покладається на думку суду.

Крім повного визнання вини підсудним ОСОБА_3, під час досудового та судового слідства, його вина у вчиненні злочину доведена доказами, добутими в установленому законом порядку в ході досудового слідства, які за заявою підсудного, крім показів самого підсудного, постанови про порушення кримінальної справи, матеріалів справи, що характеризують особу підсудного, в судовому засіданні не досліджувались, оскільки фактичні обставини справи і цивільний позов ніким не оспорюються.

Суд, з"ясувавши, чи правильно розуміють підсудний та інші учасники судового розгляду зміст цих обставин роз'яснює положення Закону про те, що у випадку розгляду справи у відповідності до ст. 299 КПК України вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку.

Оцінюючи зібрані у справі докази в їх сукупності, в результаті повного, всестороннього та об'єктивного дослідження їх в судовому засіданні, суд вважає пред'явлене ОСОБА_3 обвинувачення доведеним.

Дії підсудного ОСОБА_1 суд кваліфікує за ч.1 ст. 186 КК України, як відкрите викрадення чужого майна (грабіж).

Призначаючи підсудному покарання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного, обставини, що пом"якшують та обтяжують покарання.

 

Обставинами, що пом'якшують призначення покарання підсудному суд вважає щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину.

Обставин, що обтяжують призначення покарання підсудному судом не встановлено.

Зважаючи на обставини, які пом'якшують та обтяжують покарання підсудному ОСОБА_1, який вчинив злочин середньої тяжкості, він раніше не судимий, позитивно характеризується за місцем проживання, тому суд вважає, що виправлення та перевиховання підсудного можливе без ізоляції від суспільства і находить за необхідне призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі, звільнивши його від відбування покарання з випробуванням, поклавши на нього певні обов"язки.

Підстав для застосування ст. 69 КК України суд не вбачає.

Цивільний позов у справі не заявлено.

Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд, -

 

ЗАСУДИВ:

 

Підсудного ОСОБА_1 визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст. 186 КК України.

Призначити ОСОБА_1 покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі.

Керуючись ст. 75-76 КК України, звільнити засудженого ОСОБА_1 від відбування призначеного йому покарання з випробуванням, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку тривалістю у 1 (один) рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки:

1. Не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-

виконавчої' системи.

2. Повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання,

роботи або навчання.

3. Періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

Речові докази: велосипед «Україна» та 2 колеса, які зберігаються в камері речових доказів

Христинівського РВ УМВС повернути ОСОБА_2.

Міру запобіжного заходу відносно засудженого до вступу вироку в законну силу залишити попередню - підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до апеляційного суду Черкаської області протягом 15 діб з дня його проголошення через Христинівський районний суд.

 

  • Номер: 5/785/89/16
  • Опис: клопотання Фирфа О.Ф. про перерахування строку ув'язнення
  • Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
  • Номер справи: 1-12/09
  • Суд: Апеляційний суд Одеської області
  • Суддя: Орендарчук М.П.
  • Результати справи: інше
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.01.2016
  • Дата етапу: 19.01.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація