Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #42453514

Виноградівський районний суд Закарпатської області

______________________________________________________________________

Справа № 299/1457/15-ц


У Х В А Л А

про відкриття наказного провадження


26.05.2015 м.Виноградів

Суддя Виноградівського районного суду Закарпатської області Бак М.Д., ознайомившись, відповідно до вимог ст.ст.96-98 ЦПК України із заявою Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості по оплаті за спожитий природний газ,


В С Т А Н О В И В:

ПАТ «Закарпатгаз» звернулося до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожитий природний газ в розмірі 6584,04 грн. станом на 01.04.2015 року.

Форма і зміст поданої заяви відповідає вимогам ст. 98 ЦПК України, заявлена вимога передбачена ст.96 ЦПК України. Заява підсудна Виноградівському районному суду. Підстави для повернення заяви чи відмови у її прийнятті відсутні. Копія заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, для боржника надані. Документ на підтвердження оплати судового збору додано.

Керуючись ст.ст. 96-98, 100,102 ЦПК України,-


У Х В А Л И В:

відкрити наказне провадження у цивільній справі за заявою Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості по оплаті за спожитий природний газ.




Суддя

ОСОБА_2




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація