Справа № 203/2147/15-ц
Провадження № 2/0203/801/2015
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
09.04.2015 року суддя Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Єдаменко С.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виключення майна з переліку спільної власності подружжя, визнання майна особистою приватною власністю,
встановив:
08 квітня 2015 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про виключення майна з переліку спільної власності подружжя, визнання майна особистою приватною власністю.
Розглянувши вищевказану заяву, доходжу висновку, що позовна заява не відповідає вимогам, викладеним у ст. 119 ЦПК України, а саме позивач не сплатила судовий збір у необхідному розмірі, не долучені докази, що підтверджують кожну обставину на які посилається позивач, наявність підстав для звільнення від доказування.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.ст. 119, 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання ухвали.
За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення недоліків, а саме оплати судового збору в сумі 2144 грн. 23 коп. (з наданням оригіналу квитанції про сплату), який підлягає перерахуванню на наступний рахунок: отримувач коштів УДКСУ у Кіровському районі м. Дніпропетровська (Кіровський район), 22030001; код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37989316; банк отримувача ГУДКСУ у Дніпропетровській області м. Дніпропетровськ; код банку отримувача(МФО) 805012; рахунок отримувача 31217206700007; код класифікації доходів бюджету 22030001; призначення платежу – судовий збір, за позовом ________ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Кіровський районний суд м. Дніпропетровська, код ЄДРПОУ 37989316, долучення належних доказів до справи.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 119-121 ЦПК України ЦПК України, суд
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виключення майна з переліку спільної власності подружжя, визнання майна особистою приватною власністю, залишити без руху та запропонувати позивачу у строк, який не перевищує п’яти днів з дати отримання копії ухвали, усунути вказані недоліки.
У випадку невиконання ухвали суду у вказаний строк, заява вважатиметься неподаною та підлягатиме поверненню позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.В. Єдаменко