Справа № 203/2029/15-ц
Провадження № 2-н/0203/124/2015
СУДОВИЙ НАКАЗ
27.04.2015 року Кіровського районного суду м. Дніпропетровська ОСОБА_1, розглянувши заяву міського комунального підприємства «Дніпропетровські міські теплові мережі» до ОСОБА_2, про видачу судового наказу про стягнення з останньої на користь заявника суми боргу по оплаті за теплопостачання в розмірі 6867 гривень 03 копійок, відповідно до ст.ст. 509, 526, 530 ЦК України, ст.ст. 95-103 ЦПК України,
НАКАЗУЮ:
Стягнути з: ОСОБА_2
що проживає за адресою: 49000, АДРЕСА_1
На користь: МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі»
Адреса: 49044, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 37
Розрахунковий рахунок: 26004060368059 в ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 305299, код ОКПО 32082770
Заборгованість по оплаті за теплопостачання в розмірі 6867 грн. 03 коп. (шість тисяч вісімсот шістдесят сім гривень) 03 копійки, а також витрат по сплаті судового збору у сумі 121 грн. 80 коп. (сто двадцять одна гривня) 80 копійок.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачеві.
Суддя: С.В. Єдаменко
Згідно ст.105 ч.1 ЦПК боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.
Згідно ст.105-1 ч.2 ЦПК заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого ст.105 ч.1 ЦПК України, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.
Згідно ст.105-1 ч.6 ЦПК України заява про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття до розгляду такої заяви у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу не перешкоджає розгляду такої заяви.
Відповідно до ст.106 ч.1 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачу для пред'явлення до виконання.
Судовий наказ набрав чинності “_____” _______________ 20__р.
Судовий наказ виданий “_____” _______________ 20__р.
Строк пред’явлення судового наказу до виконання – один рік.
СУДДЯ _________________________ С.В. Єдаменко
Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування підприємства, установи, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу ДВС чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника підприємства, установи, організації (з прикладанням печатки)
Інші відмітки: _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________