Справа № 3-55/2007р. ПОСТАНОВА
18 січня 2007 року
Суддя Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської обл. Гончарук І.М., розглянувши матеріали, які надійшли від 3-ого MB ДАІ при ВДАІ УМВС України в Черкаській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя: АДРЕСА_1, громадянина України, працюючого водієм ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч.2 ст. 122 КУпАП, суддя, -
ВСТАНОВИВ:
20.11.2006р. о 10 год. 00 хв. в м. Корсунь-Шевченківський по вул. Леніна, ОСОБА_1, керуючи т/з марки «ДЕУ Сенс» д.н.з.НОМЕР_1, порушив правила зупинки та стоянки, а саме, залишив т/з на пішохідному переході, чим порушив п. 15.9г ПДР.
Своїми діями ОСОБА_1 допустив порушення передбачене ч.2 ст. 122 КУпАП.
У суд ОСОБА_1 не з'явився, вину визнав по протоколу, про день, час і місце розгляду справи був повідомлений в установленому законом порядку.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні даного адміністративного правопорушення стверджується матеріалами справи.
Таким чином, на підставі наданих доказів вина ОСОБА_1 в порушенні передбаченому ч.2 ст. 122 КУпАП доказана і він притягується до відповідальності за дане порушення.
З урахуванням особи правопорушника, обставин вчиненого ним адміністративного правопорушення, вважаю, що до нього необхідно застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст.' 252, 280 КУпАП, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адмінвідповідальності за ч.2 ст. 122 КУпАП і призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що становить на даний час 8грн. 50коп., який стягується в доход держави.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя - підпис.