У Х В А Л А
03 червня 2015 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Дем'яносов М.В., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 та її представника - ОСОБА_3 на рішення Ріпкинського районного суду Чернігівської області від 13 січня 2015 року та рішення апеляційного суду Чернігівської області від 14 квітня 2015 року у справі за позовом прокурора Ріпкинського району Чернігівської області до Новояриловицької сільської ради Ріпкинського району, ОСОБА_2, треті особи: Відділ Держземагенства у Ріпкинському районі, Реєстраційна служба Ріпкинського районного управління юстиції, про визнання недійсними рішень, державних актів на право власності на земельні ділянки та скасування державної реєстрації прав на нерухоме майно,
в с т а н о в и в :
Касаційна скарга подана в строк, за формою та змістом відповідає вимогам ст. 326 ЦПК України. Оскільки викладені у касаційній скарзі доводи викликають необхідність перевірки матеріалів справи, є підстави для відкриття касаційного провадження.
Керуючись чч. 1, 4 ст. 328 ЦПК України,
у х в а л и в :
Відкрити касаційне провадження у справі за позовом прокурора Ріпкинського району Чернігівської області до Новояриловицької сільської ради Ріпкинського району, ОСОБА_2, треті особи: Відділ Держземагенства у Ріпкинському районі, Реєстраційна служба Ріпкинського районного управління юстиції, про визнання недійсними рішень, державних актів на право власності на земельні ділянки та скасування державної реєстрації прав на нерухоме майно, за касаційною скаргою ОСОБА_2 та її представника - ОСОБА_3 на рішення Ріпкинського районного суду Чернігівської області від 13 січня 2015 року та рішення апеляційного суду Чернігівської області від 14 квітня 2015 року.
Витребувати з Ріпкинського районного суду Чернігівської області вищезазначену цивільну справу.
Копії касаційної скарги та додані до неї матеріали надіслати особам, які беруть участь у справі, роз'яснити їх право подати заперечення на касаційну скаргу до 20 липня 2015 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду
цивільних і кримінальних справ М.В. Дем'яносов