- відповідач: УПФУ в Новоазовському районі
- позивач: Щур Тамара Федорівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
справа № 2-А/325/29/2015 325/869/15-а
УХВАЛА
про закінчення підготовчого провадження і
призначення справи до судового розгляду
04 червня 2015 року смт.Приазовське
Суддя Приазовського районного суду Запорізької області Діденко Є.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 Федорівнидо управління Пенсійного фонду України в Новоазовському районі Донецької області про визнання дій протиправними, стягнення суми заборгованості та відшкодування моральної шкоди,
ВСТАНОВИВ:
12 травня 2015 року провадження у зазначеній справі відкрите.
В ході підготовки справи до судового розгляду від органів Пенсійного фонду України (Головного Управління Пенсійного фонду України Донецької області і Пенсійного фонду України) витребувана інформація про наявність заборгованості перед позивачем по виплаті пенсії за період з вересня 2014 року по день надання інформації.
Згідно положень ст.122 КАС України про розгляд і вирішення справи протягом розумного строку, є необхідним закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 110, 121 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Закінчити підготовче провадження та призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Новоазовському районі Донецької області про визнання дій протиправними, стягнення суми заборгованості та відшкодування моральної шкоди, до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Приазовського районного суду за адресою смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області, вул. Пушкіна, 5 на 15 годину 40 хвилин 10 червня 2015 року.
Сторонам надіслати копію цієї ухвали та викликати їх в судове засідання.
Роз’яснити сторонам, що відповідно до ч. 4 ст. 122 КАС України, вони мають право заявити клопотання про розгляд справи за їх відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її постановлення.
Суддя Є.В. Діденко
- Номер: 2-а/325/29/2015
- Опис: про визнання дій протиправними, стягнення суми заборгованості та відшкодування моральної шкоди
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 325/869/15-а
- Суд: Приазовський районний суд Запорізької області
- Суддя: Діденко Є. В.
- Результати справи: у задоволенні позову відмовлено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.05.2015
- Дата етапу: 13.07.2015