Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #42792024

08.06.2015

провадження №2-н/389/289/15

ЄУН 389/1804/15-ц


Знам'янський міськрайонний суд

Кіровоградської області

С У Д О В И Й Н А К А З

08 червня 2015 року місто Знам'янка

Суддя Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області Берднікова Г.В. розглянувши заяву ВАТ «Кіровоградгаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за використаний природний газ,-

Керуючись ст. ст. 96, 99, 102, 103 ЦПК України,

Н А К А З У Ю :

1. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідент. номер: НОМЕР_1, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1, на користь ВАТ "Кіровоградгаз", в особі Знам'янського управління по експлуатації газового господарства, що знаходиться за адресою: місто Знам'янка Кіровоградської області вулиця Коцюбинського, 23, р/р 260343011683 в «Ощадбанк» міста Кіровоград, МФО 323475, код 23688938, заборгованість за використаний природний газ в сумі 1165 (одна тисяча сто шістдесят п'ять) грн. 56 коп.

2. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідент. номер: НОМЕР_1, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1, на користь ВАТ "Кіровоградгаз", в особі Знам'янського управління по експлуатації газового господарства, що знаходиться за адресою: місто Знам'янка Кіровоградської області вулиця Коцюбинського, 23, р/р 2600000014768 в ВАТ «Укрексімбанк» міста Кіровоград, МФО 323389, код 23688938, судовий збір в сумі 121 (сто двадцять одна) грн. 80 коп.




Суддя Знам'янського міськрайонного суду

Кіровоградської області Г.В. Берднікова

Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї матеріалів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Порядок розгляду заяви про скасування судового наказу визначається ст. 105-1 Цивільного - процесуального кодексу України.

Відповідно до ч.1 ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження заяви про скасування судового наказу від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Згідно з ч.2 ст. 106 ЦПК України, якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Судовий наказ набрав чинності „_____" _____________________20 __ року

Строк пред'явлення до виконання „_____" _____________________20 __ року.

Суддя Знам'янського міськрайонного суду

Кіровоградської області Г.В. Берднікова

Судовий наказ видано стягувачу „_____" _____________________20 __ року.

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації, у якій знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до органу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказу Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки) Примітки

Інші відмітки ____________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________, ________________________________________________________________________________, ________________________________________________________________________________, ________________________________________________________________________________, ________________________________________________________________________________,






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація