Судове рішення #4290914

  

                                                                                            Справа №2-75/2009 рік                         

 

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

23 лютого 2009 року            Зарічний районний суд м. Суми в складі:

головуючого в особі судді - КЛИМЕНКО А.Я.

при секретарі - Черняк К.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Товариство з обмеженою відповідальністю „Сумське підприємство обслуговування житла” /СПОЖ/, Комунальне підприємство „Міськводоканал” Сумської міської ради

про розподіл особових рахунків -

 

встановив:

 

            ПозивачОСОБА_1звернувся до суду і свої вимоги мотивує тим, що йому згідно договору дарування частки квартири належить на праві власності 72/127 частини квартири АДРЕСА_1, а решта частина 27/873 належить відповідачуОСОБА_2. Спір про квартиру та про можливість перебувати у ній триває на протязі 10 років і постійно виникають проблеми з оплатою за спірну квартиру, а тому просить суд зобов”язати СПОЖ розділити особовий рахунок, так як відповідач ОСОБА_2 проти розділу особового рахунку

            ПозивачОСОБА_1в письмовій заяві позов підтримав повністю. Просить суд слухати справу у його відсутність.

            Відповідач ОСОБА_2 про день та час розгляду справи повідомлений належним чином. До суду не з*явився/а.с.61,89/.

            Товариство з обмеженою відповідальністю „Сумське підприємство обслуговування житла” /СПОЖ/ про день та час розгляду справи повідомлене належним чином. Представник до суду не з*явився.

            Комунальне підприємство „Міськводоканал” Сумської міської ради про день та час розгляду справи повідомлене належним чином. Представник до суду не з*явився. В письмовому відгуку наданому суду просить позов задоволити, слухати справу у її відсутність.

             

            Суд, вивчивши матеріали даної цивільної справи, вважає, що  позов обгрунтований і підлягає задоволенню з таких підстав:

            Судом при розгляді справи встановлено, що позивачу ОСОБА_1згідно договору дарування частки квартири від 26 вересня 1995 року належить на праві власності 72/127 частини квартири АДРЕСА_1, що підтверджується копією договору/а.с.4/.

            ВідповідачуОСОБА_2 належить 27/873 частини квартири АДРЕСА_1.

            Спір про квартиру та про можливість перебувати у ній триває на протязі 10 років. Між співвласниками квартири постійно виникають суперечки з приводу оплати за комунальні послуги та квартирну плату. Відповідач ОСОБА_2 добровільно вирішити питання небажає.

            Відповідно до ст. ст. 66 - 68 ЖК України, ст.ст. 4, 161-162 ЦК УРСР, ст.ст. 11, 526 ЦК України позивач, відповідач ОСОБА_2 зобов”язані своєчасно та в повному обсязі вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.

            Суд вважає, що розподіл особового рахунку міжОСОБА_1та ОСОБА_2не порушить їх права як власників квартири, а лише сприятиме своєчасній оплаті за отримані комунальні послуги та квартирну плату.

Враховуючи наведене, вважаю за можливе позовні вимоги позивача задоволити в повному обсязі.            

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 61-64, 104 ЖК України, ст.391 ЦК України, ст. ст. 10, 11, 57-60, 88, 212-215 ЦПК України, суд -

 

ВИРІШИВ:

 

Позов  ОСОБА_1 задоволити повністю.

Зобов”язати Товариство з обмеженою відповідальністю „Сумське підприємство обслуговування житла” /СПОЖ/ відкрити два окремих особових рахунки на квартируАДРЕСА_1 на ОСОБА_1 та ОСОБА_2 відповідно до частки квартири яка належить кожному з них.

            Рішення суду може  бути  оскаржене до  судової палати у цивільних справах апеляційного  суду   Сумської  області   через   Зарічний   районний   суд   м.  Суми.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження або апеляційну скаргу не було подано.

 

 

 

                                  

                                  

 

 

                                   СУДДЯ                                           КЛИМЕНКО А.Я.

  • Номер: 6/371/3/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-75/2009
  • Суд: Миронівський районний суд Київської області
  • Суддя: Клименко А.Я.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2016
  • Дата етапу: 12.02.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація