Справа №3-130 2007р.
ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 січня 2007 року, суддя Кам'ямського районного суду Черкаської області Коваленко В.І. розглянувши матеріали , які надійшли від начальника Олександрійського відділення ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження , жителя АДРЕСА_1, місце роботи - не працює , у вчиненні правопорушення , передбаченого ст. 122 ч.І КпАП України,-
ВСТАНОВИВ :
19 грудня 2006 року , близько 14 год. 50 хв. ОСОБА_1 на 224 км. автошляху Київ-Луганськ-Ізварене , керуючи автомобілем М 2140 д.н. НОМЕР_1 при проїзді перехрестя зупинив транспортний засіб за світлофором , за дорожньою розміткою " Стоп -лінія " ,
Своїми діями ОСОБА_1, вчинив адміністративне правопорушення ,
передбачене ч.І ст. 122 КпАП України як недодержання водіями вимог дорожніх
знаків. .
При накладенні стягнення за адміністративне правопорушення враховою характер вчиненого правопорушення , особу порушника, ступінь вини .
Пом"якніуючі відповідальність обставини - не встановлено .
Обставин , що обтяжують відповідальність - не встановлено .
Керуючись ст.ст.283-285, ч.2 ст. 268 , ст. 122 ч.І КпАП України
ПОСТАНОВИВ:
Притягну ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.І ст. 122 КпАП України, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 17 грн.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає
Суддя;