25.03.2013 року КОЗЕЛЬЩИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа №533/273/13-к
Провадження № 1-кп/533/20/13
У Х В А Л А
25 березня 2013 року смт. Козельщина Полтавської області
Козельщинський районний суд Полтавської області у складі головуючого - судді Бойка Ю.О., при секретарі Шуліка Л.Г., розглянувши в смт. Козельщина Полтавської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12013180200000117 від 5 березня 2013 року, щодо обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, громадянина України, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 213 ч.1 КК України,
В С Т А Н О В И В :
22 березня 2013 року до Козельщинського районного суду Полтавської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_1, внесеному в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань за 12013180200000117 від 5 березня 2013 року.
ОСОБА_1 про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 213 ч.1 КК України, повідомлений 20 березня 2013 року. Обвинуальний акт складено 21 03.2013 року. Копію обвинувального акта ОСОБА_1 отримав 21.03.2013 року.
22 березня 2013 року за результатами визначення судді судового провадження, здійсненого автоматизованою системою документообігу суду, головуючий суддя отримав обвинувальний акт.
Згідно ст. 31 ч.1 КПК України кримінальне провадження в суді першої інстанції здійснюється професійним суддею, крім випадків, передбачених частинами другою, третьою та дев’ятою цієї статті.
Згідно ст. 314 ч.1 КПК України після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Частиною другою статті 314 КПК України передбачається, що підготовче судове засідання відбувається за участю прокурора, обвинуваченого, захисника, потерпілого, його представника та законного представника, цивільного позивача, його представника та законного представника, цивільного відповідача та його представника згідно з правилами, передбаченими цим Кодексом для судового розгляду.
Вивчивши подані прокурором матеріали, суд дійшов висновку про необхідність призначити в даному кримінальному провадженні підготовчого судового засідання, яке провести у відкритому засіданні одноособово відповідно до проведеного розподілу цього кримінального провадження з викликом прокурора, обвинуваченого ОСОБА_1.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 31 ч.1, 314, 369 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Призначити на 09 годину 30 хвилин 29 березня 2013 року підготовче судове засідання в кримінальному провадженні стосовно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, громадянина України, якому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 213 ч.1 КК України.
Справу розглядати одноособово у відкритому судовому засіданні.
Викликати для участі у підготовчому судовому засіданні обвинуваченого ОСОБА_1 та прокурора, який здійснюватиме повноваження прокурора у даному кримінальному провадженні.
Роз'яснити обвинуваченому право користуватися послугами захисника в підготовчому судовому засіданні.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Козельщинського районного суду Ю.О. Бойко