Судове рішення #43403914

                              

Справа № 1710/2-795/12

Провадження № 22-ц/1790/1783/2012


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


          28 вересня 2012 року                                                                       м. Рівне


Суддя Апеляційного суду Рівненської області Буцяк З.І., одержавши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Костопільського районного суду від 29 серпня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу і стягнення аліментів,

в с т а н о в и в:


Апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Костопільського районного суду Рівненської області від 29 серпня 2012 року оформлена та подана з дотриманням вимог ст.ст. 294, 295 ЦПК України, а тому підлягає до розгляду в апеляційній інстанції.

Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя


у х в а л и в:


1.Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Костопільського районного суду від 29 серпня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу і стягнення аліментів.


2. Копії апеляційної скарги із доданими до неї матеріалами надіслати особам, які беруть участь в справі.


3. Заперечення на апеляційну скаргу можуть бути подані до 15 жовтня 2012 року.





Суддя





          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація