Справа № 2 - 53 2007 рік
УХВАЛА про забезпечення позову
16.01.2007 року Суддя Новобузького районного суду Т.Б.Кушнірова, розглянувши заяву Миколаївської регіональної дирекції філії Відкритого акціонерного товариства „Страхове товариство „Гарантія" про забезпечення позову,
ВСТАНОВИВ:
Миколаївська регіональна дирекція філії ВАТ „Страхове товариство Гарантія" звернулися до суду з позовом до ОСОБА_1про стягнення суми збитків в розмірі 20 874, 29 грн, понесених у зв'язку з виплатою страхового відшкодування за договором страхування засобів наземного транспорту. Позивач у поданій до суду належним чином оформленій заяві просить в порядку забезпечення позову накласти арешт на рухоме майно відповідача .
Заява підлягає задоволенню.
Відповідно до ст. 151 ЦПК України забезпечення позову за заявою осіб, які беруть участь у справі, допускається на будь - якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Таким чином, на рухоме майно , що належить на праві власності ОСОБА_1 в тому числі на частку майна, що належить останньому на праві спільної власності в розмірі та обсягу позовних вимог, необхідно накласти арешт.
Керуючись ст. ст. 151-153 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Задовольнити заяву Миколаївської регіональної дирекції філії ВАТ „ Страхове товариство „Гарантія" про забезпечення позову.
Накласти арешт на рухоме майно, що знаходиться за місцем проживання ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1 народження , уродженця смт. Казанка, проживаючого в АДРЕСА_1 та належить йому на праві власності а також на частку майна, що належить на праві спільної власності в розмірі та обсягу заявлених позовних вимог (20 874,29 грн).
Копію ухвали для виконання направити до Державної виконавчої служби у Новобузькому районі.
Копію ухвали негайно направити заявнику та ОСОБА_1 для ознайомлення.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Миколаївського апеляційного суду через Новобузький районний суд шляхом подачі в 5 денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя