Судове рішення #434286
Справа № 3-741/07

Справа № 3-741/07

ПОСТАНОВА

25 січня   2007 року                                                                                       м. Житомир

Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Драч Ю.І.   розглянувши матеріали, які надійшли з ДАІ ВДАІ УМВС України в Житомирській    обл.    про притягнення до адміністративної відповідальності, -

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1,

уродженця м. Житомира,

проживаючого за адресою:

м. Житомир, АДРЕСА_1, не працює.

у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.  1  ст.  122 КпАП

України, -

ВСТАНОВИВ:

10.12.2006 року о 20 год. 19 хв. ОСОБА_1., керуючи автомобілем по вул. Жуйко в м. Житомирі, перевищив встановлену швидкість руху більш ніж на 20 км за годину, чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 122 КпАП України.

Вина підтверджується матеріалами справи.

Керуючись ст.283-285 КпАП України ,-

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1, винним у скоєнні правопорушення за ч. 1 ст. 122 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 08 грн. 50 коп.

Постанова набирає чинності з моменту проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація