248/9374/13-ц
2/248/3096/2013
У Х В А Л А
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ
01 листопада 2013р. Суддя Харцизького міського суду Донецької області Мурашова Н.А., розглянув матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Спільного українсько-канадського підприємства «Ліберті», третя особа – Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Харцизьку Донецької області, про відшкодування моральної шкоди, заподіяної внаслідок трудового каліцтва,-
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшла вищевказана позовна заява.
Вказаний позов за формою та змістом відповідає вимогам, встановленим ст. 119,121 ЦПК України. Підстав для його повернення, залишення без розгляду та відмови у відкритті провадження не має.
Позов підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства і підсудний Харцизькому міському суду.
З метою забезпечення всебічного та об’єктивного вирішення справи суд вважає необхідним провести по справі попереднє судове засідання.
Керуючись ст.122 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Спільного українсько-канадського підприємства «Ліберті», третя особа – Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Харцизьку Донецької області, про відшкодування моральної шкоди, заподіяної внаслідок трудового каліцтва.
Призначити справу до розгляду у попередньому судовому засіданні на 08 листопада 2013р. 09.30год. в приміщенні Харцизького міського суду за участю сторін.
Копію ухвали направити сторонам, відповідачу направити копію заяви з доданими документами.
Запропонувати відповідачу подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Роз’яснити, що сторони зобов’язані подати свої докази до суду до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням встановлених вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суддя: