2-о-2/2009 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
4 березня 2009 року. Семенівський районний суд Полтавської області в складі:
головуючого – судді Шудря В.І.
при секретарі – Сінельник С.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Семенівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Очеретуватівська сільська рада, відділ РАЦС Семенівського РУЮ про встановлення факту , що має юридичне значення, суд
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про встановлення факту , що маю
юридичне значення.
В судовому засіданні представник позивача заявлені позивачем позовні вимоги підтримав. Просив суд встановити той факт, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який являвся батьком позивача, дійсно помер ІНФОРМАЦІЯ_2 в с. Очеретувате Семенівського району Полтавської області.
Представник відділу РАЦС Семенівського РУЮ в судовому засіданні проти задоволення позову не заперечувала.
Представник Очеретуватіської сільської ради в судовому засіданні позов підтримала. Суду пояснила, що дійсно ОСОБА_2 поемр ІНФОРМАЦІЯ_2 в с. Очеретувате Семенівського району Полтавської області.
Заслухавши пояснення представника позивача, представника відділу РАЦС Семенівського РУЮ, представника Очеретуватівської сільської ради,дослідивши та вивчивши письмові матеріали справи, суд дійшов висновку, що заявлені позовні вимоги піджлягають до задоволення з наступних підстав.
Як встановлено судом ІНФОРМАЦІЯ_2 помер батько позивача ОСОБА_2, що проживава в с. Очетерувате Семенівського району Полтавської області. Оскільки позивач тривалий час не підтримував родинних відносин з батьком, про смерть останнього він дізнався лише в 2008 році, а також дізнався про те, що факт смерті батька не було зареєстровано у встановленому законом порядку.
Факт смерті ОСОБА_2 не підтверджується ні лікарським свідоцтвом ні фельшерською довідкою про смерть останнього, так як після смерті його ніхто не обстежував і причину смерті не встановлювалось.
За таких обставин позивач змушений звернутися до суду з даним позовом про встановлення факту смерті батька.
Той факт, що ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_2 підтверджукється також показами свідків по справі:
- ОСОБА_3, який проживає в с. Очеретувате Семенівського району і який суду пояснив, що був сусідом ОСОБА_2, і дійсно підтвердив той факт, що ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_2 в с. Очеретувате Семенівського району Полтавської області.
- ОСОБА_4, яка дала суду аналогічні покази.
Відповідно до ст. 234ЦПК України , суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення..
Керуючись ст.ст. 213-215, 234, 294 ЦПК України, суд
Р І Ш И В:
Позов ОСОБА_1, заінтересовані особи: Очеретуватівська сільська рада, відділ РАЦС Семенівського РУЮ. Про встановлення факту , що має юридичне значення – задовольнити.
Встановити той факт, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживав в с. Очеретувате Семенівського району Полтавської області дісйно помер ІНФОРМАЦІЯ_2.
Апеляційна скарга на рішення може бути подана до Апеляційного суду Полтавської області через районний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Головуючий – підпис
ВІРНО
Голова Семенівського районного суду В.О.Любицький
- Номер: 22-ц/772/103/2016
- Опис: за позовом Петренка Григорія Федоровича до Григоренка Дмитра Сергійовича, Петренко Галини Григорівни про встановлення факту проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-о-2/2009
- Суд: Апеляційний суд Вінницької області
- Суддя: Шудря В.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.12.2015
- Дата етапу: 26.01.2016