Справа №1-32 2007 року
ПОСТАНОВА
30 січня 2007 року
Ямпільський районний суд Вінницької області
в складі головуючого судді ГОЛОВІНА В.А.
при секретарі ГРОМ Л.М.
з участю адвокатів ОСОБА_3, ОСОБА_4.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Ямпіль справу за скаргою ОСОБА_1 про порушення кримінальної справи та притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2 за скоєння ним злочину, передбаченого ст.125 ч.І КК України,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Ямпільського районного суду знаходиться скарга ОСОБА_1 про порушення кримінальної справи та притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2 за скоєння ним злочину, передбаченого ст.125 ч.І КК України.
До початку судового засідання ОСОБА_1 подав до суду письмову заяву про закриття провадження в справі за примиренням, поскільки вони помирилися і претензій до ОСОБА_2 не має.
Відповідно до ст.27 КПК України справи про злочини, передбачені ст.125 КК України підлягають закриттю, якщо потерпілий примириться з обвинуваченим. Примирення може статися лише до видалення суду в нарадчу кімнату для постановления вироку.
Керуючись ст.282, 27 КПК України,суд
ПОСТАНОВИВ:
Справу за скаргою ОСОБА_1 про порушення кримінальної справи та притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2 за скоєння ним злочину, передбаченого ст.125 ч.І КК України - ЗАКРИТИ за примиренням сторін.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом 7 діб з часу її проголошення.
ГОЛОВУЮЧИЙ В. А. ГОЛОВІН