КОПІЯ: Справа №3-77/07
ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 січня 2007 року суддя Котелевського районного суду Полтавської області
Якименко Т.О., розглянувши матеріали, які надійшли з Котелевського РВ УМВС України
в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ: Громадянин ОСОБА_1, зловживаючи спиртними напоями, ухиляється від виконання батьківських обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя неповнолітньої дитини: дочки ОСОБА_2.
ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, про час і місце розгляду справи була повідомлений належним чином. Клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надходило.
Вина ОСОБА_1 стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, особистими поясненнями та поясненнями спеціаліста служби у справах неповнолітніх Котелевської РДА Коваленко Т.О.
18 грудня 2006 року в ході проведення рейду «Сім'я» працівником служби у
справах неповнолітніх Котелевської РДА здійснено обстеження матеріально - побутових
умов сім'ї ОСОБА_1, в результаті чого встановлено, що вони не відповідають
санітарним вимогам.
Враховуючи вище викладене, керуючись ч. 1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис)
З оригіналом згідно:
Суддя
Котелевського районного суду Полтавської області
Т.О.Якименко