ПОСТАНОВА
Справа № 3-6/1967-2007р.
19 січня 2007 року
Суддя Черняхівського районного суду Житомирської області Моніч Б.С, розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли з Черняхівського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця смт. Головино, Черняхівського району, Житомирської області, не працюючий, одружений, неповнолітніх дітей на утриманні немає, проживаючий АДРЕСА_1 за ч.4 ст.121 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
09.12.06. близько 18 год. 25 хв. в смт. Головино Черняхівського району, Житомирської області ОСОБА_1 керував автомобілем Фольцваген-ЛТ4 та перевозив пасажирів в більшій кількості, ніж передбачено характеристикою транспортного засобу.
Даний факт стверджується матеріалами справи.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, клопотання про відкладення розгляду справи не надіслав, тому суд розглядає її на підставі наявних матеріалів. Протокольно ОСОБА_1 вину визнав.
На підставі викладеного, приходжу до висновку, що вищенаведеними діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, його майновий стан та обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, керуючись ст. ст. 121, 280,283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
1. ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.121 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 34(тридцять чотири) грн.
2. Постанова підлягає виконанню в 15-ти денний термін здня її вручення правопорушнику.
3. В разі невиконання постанови у вказаний термін постанова буде виконана у примусовому порядку.
4. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя: /підпис/ Б.С. Моніч Копія: вірно Суддя