Справа № 3-210/2007p. ПОСТАНОВА
18січня 2007 року
Суддя Черняхівського районного суду Житомирської області Моніч Б.С., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з Черняхівського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка с Городище, Черняхівського району, освіта неповна середня, незаміжня, неповнолітніх дітей не має, не працює, раніше судима: у 2004 році Черняхівським райсудом за ст. 185 ч.1 КК України до 1 року позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік, проживаюча АДРЕСА_1 за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
17.01.07 близько 16 год.30 хв., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, ОСОБА_1 знаходилась АДРЕСА_2 та виражалась нецензурною лайкою в присутності громадян, на зауваження не реагувала, чим порушила громадський порядок.
Даний факт стверджується матеріалами справи.
В судовому засіданні ОСОБА_1 пояснила, що дійно у вказані в протоколі дату, час та у вказаному в протоколі місці виражалася нецензурною лайкою, порушувала громадський порядок.
На підставі викладеного, приходжу до висновку, що своїми діями ОСОБА_1 скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопррушення.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, його майновий стан та обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, керуючись ст. ст. 173,280,283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
1. ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді адміністративного арешту на строк 4 (чотири) доби.
2. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.