Справа № 6-425/11
Провадження № 6/528/27814/11
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 грудня 2011 року м. Краматорськ
Краматорський міський суд Донецької області в складі:
головуючого судді Космачевської Т.В.,
при секретарі Саєнко Є.Г.,
розглянувши у судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про внесення виправлення в рішення суду від 25 березня 2002 року по цивільній справі за її заявою про визнання громадянина безвісно відсутнім,
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Краматорського міського суду від 25 березня 2002 року вимоги ОСОБА_1 про визнання безвісно відсутнім ОСОБА_2 були задоволені. ОСОБА_2 було визнано безвісно відсутнім.
Заявниця ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про виправлення описки допущеної в рішенні суду вказуючи та те, що в мотивувальній частині рішення невірно вказано її прізвище та особи, визнаної безвісно відсутнім, а саме: замість «ОСОБА_1 і ОСОБА_2В.» вказано «ОСОБА_3 і ОСОБА_4Д.». Просила внести виправлення в рішення суду.
В судове засідання сторони не з’явилися, хоча повідомлялися належним чином. Їхня неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.
Вивчивши матеріали цивільної справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що при виготовленні рішення, в мотивувальній частині рішення невірно вказано прізвище ім’я та по батькові заявниці, а саме «ОСОБА_3 і її колишнього чоловіка ОСОБА_4Д.» замість вірного «ОСОБА_1 і її чоловіка ОСОБА_2
Відповідно до ст. 219 ЦПК України – суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, –
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про внесення виправлення в рішення суду від 25 березня 2002 року по цивільній справі за її заявою про визнання громадянина безвісно відсутнім задовольнити.
Внести виправлення в мотивувальну частину рішення Краматорського міського суду від 25 березня 2002 року по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, а саме, після слова «заяви… замість «ОСОБА_3 і її колишнього чоловіка ОСОБА_4Д… можливо визнати безвісно відсутнім...» вказати «ОСОБА_1 і її чоловіка ОСОБА_2 можливо визнати безвісно відсутнім».
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя
- Номер: 22-ц/776/2119/16
- Опис: про тимчасове обмеження у здійсненні права на виїзд за кордон
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 6-425/11
- Суд: Апеляційний суд Житомирської області
- Суддя: Космачевська Т.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.09.2016
- Дата етапу: 20.10.2016