Апеляційний суд Запорізької області
69000 м. Запоріжжя, пр. Леніна, 162 .
ПОСТАНОВА
ГМ"ЯМ УКРАЇНИ
22 грудня 2006 року м. Запоріжжя
Перший заступник голови апеляційного суду Запорізької області Бочарников CO., розглянувши скаргу ОСОБА_1 про скасування постанови судді Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 30.11. 2006 року,
ВСТАНОВИВ:
Цією постановою накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 грв. за ст. 155-1 ч.І КпАП України щодо ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки АДРЕСА_1.
Згідно з судовим рішенням, 30.10.2006 року при перевірці магазину, розташованого АДРЕСА_2, який належить ПП ОСОБА_1, виявлено непроведения розрахункової операції через реєстратор розрахункових операцій, невиконання щоденного друку фіскальних звітних чеків, невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків, сумі коштів яка зазначена в денному звіті РРО.
Перевіривши матеріали справи, вважаю, що постанова судді підлягає скасуванню з таких підстав.
Відповідно до ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Дані про участь ОСОБА_1 в розгляді справи або про причини її неявки в судове засідання в матеріалах справи відсутні, як відсутні і дані про її своєчасне сповіщення про місце і час розгляду справи.
За таких обставин постанова суду підлягає скасуванню, а справу необхідно направити на новий судовий розгляд, під час якого відповідно до вимог ст. 245 КУпАП мають бути всебічно, повно і об'єктивно з'ясовані обставини правопорушення та постановлено законне й обґрунтоване рішення.
Керуючись ст. ст. 293,294 КпАП України,
ПОСТАНОВИВ:
Постанову судді Комунарського районного суду м. Запоріжжі Руднєва О.А від ЗО листопада 2006 року щодо ОСОБА_1 скасувати, а справу направити на новий судовий розгляд.
Перший заступник голови
апеляційного суду
Запорізької області