Судове рішення #43726287

Справа № 22-ц-6999/12 Головуючий у І інстанції Линник В.Я.

Провадження № 22-ц/780/576/13 Доповідач у 2 інстанції ОСОБА_1

Категорія 4 29.01.2013

??????????????????????????????


УХВАЛА

Іменем України

29 січня 2013 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Київської області в складі:

головуючого судді: Поліщука М.А..

суддів: Малорода О.І., Ігнатченко Н.В.

при секретарі: Клименко В.І.


розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Києві матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 16 листопада 2012 року у справі за заявою ОСОБА_2 про відстрочення виконання рішення Ірпінського міського суду Київської області від 05.10.2009 року.

Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, пояснення осіб, які беруть участь у розгляді справи, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів, -


В С Т А Н О В И Л А:


Враховуючи складність справи, складання повного судового рішення відкласти на строк п’ять днів з дня закінчення розгляду і проголосити вступну і резолютивну частину ухвали суду.

Керуючись ст. ст.209, 312, 315 ЦПК України, колегія суддів, -


У Х В А Л И Л А :


Апеляційну скаргу ОСОБА_2 задовольнити частково.


Ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 16 листопада 2012 року скасувати і постановити нову ухвалу:

Заяву ОСОБА_2 задовольнити. Відстрочити виконання рішення Ірпінського міського суду Київської області від 05 жовтня 2009 року до 1 червня 2013 року.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.


Головуючий:


Судді:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація