2-393\09
У Х В А Л А
09 лютого 2009 року Московський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого судді Сиротникова Р.Є.,
при секретарі Хмельковій О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1, що діє в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2, до акціонерного комерційного банку «Базис», підрозділу примусового виконання рішень ВДВС Головного управління юстиції в Харківській області, за участі третьої особи – Опікунської ради виконавчого комітету Московської районної ради м. Харкова про визнання договору іпотеки недійсним та виключення майна з акту опису та арешту, суд –
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1, яка діє в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом до відповідачів акціонерного комерційного банку «Базис», підрозділу примусового виконання рішень ВДВС Головного управління юстиції в Харківській області, у якому просила визнати договір іпотеки недійсним та виключити майно з акту опису та арешту.
В судові засідання призначені на 14.11.2008 року та на 09.02.2009 року сторони не з'явилися, про причини неявки не повідомили, заяв про розгляд справи за їх відсутності не надали.
Таким чином, в силу ст. ч.2 ст. 77 ЦПК України, суд визнає, що сторони повторно не з’явилися до суду без поважних причин.
Відповідно до ч.3 ст. 169, п.3 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись ст.. 154 ч.6, ч.3 ст. 169, п.3 ч.1, ч.2 ст. 207 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1, що діє в інтересах неповнолітнього ОСОБА_2, до акціонерного комерційного банку «Базис», підрозділу примусового виконання рішень ВДВС Головного управління юстиції в Харківській області, за участі третьої особи – Опікунської ради виконавчого комітету Московської районної ради м. Харкова про визнання договору іпотеки недійсним та виключення майна з акту опису та арешту – залишити без розгляду.
Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Харківської області через Московський районний суд м. Харкова шляхом подачі в п’ятиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Московського районного
суду м. Харкова ОСОБА_3