Судове рішення #441802
142/12-06

КИЇВСЬКИЙ МІЖОБЛАСНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

01033, м.Київ - 33, вул.Жилянська, 58б.

тел. 220-81-31


У Х В А Л А


15.08.06                                                                                            Справа № 142/12-06

 

Київський міжобласний апеляційний господарський суд у  складі  

судді-доповідача   Сибіги  О. М.


розглянувши матеріали апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю „Торгово-промисловий дім  „Кристал” м. Вишгород на постанову господарського суду Київської області від 11.07.2006 року


по справі № 142/12-06 (суддя Писана Т.О.)


за позовом  товариства з обмеженою відповідальністю „Торгово-промисловий дім

            „Кристал” м. Вишгород


до    1. регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій

       області

       2. приватного підприємства „Кристал-94” м. Донецьк


за участю третьої особи товариства з обмеженою відповідальністю „Торгівельна

       компанія „Кристал” м. Костянтинівка Донецької області


про визнання недійсним рішення регіонального відділення Фонду державного майна

       України по Донецькій області,


В С Т А Н О В И В  :


Постановою господарського суду Київської області від 11.07.2006 року товариству з обмеженою відповідальністю „Торгово-промисловий дім „Кристал” м. Вишгород у задоволенні позовних вимог до регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області та приватного підприємства „Кристал-94” м. Донецьк про визнання недійсним рішення регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області відмовлено повністю.

          Не погоджуючись із вказаною постановою місцевого господарського суду позивачем до апеляційного суду подано апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову господарського суду Київської області по справі № 142/12-06 та прийняти нову, якою задовольнити позовні вимоги повністю.

Ухвалою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 14.08.2006 року відкрито апеляційне провадження по справі № 142/12-06.

В порядку підготовки справи до апеляційного провадження суд вчиняє підготовчі дії.

При цьому, суд за п.п. 2 п.1 ст.190 Кодексу адміністративного судочинства України інформує сторони, що особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки, передбачені статтями 49, 51, 54, 59, 134 Кодексу адміністративного судочинства України.

Призначення справи до апеляційного розгляду відбудеться по закінченню вчинення підготовчих дій в порядку ст.190 КАС України.

Враховуючи викладене, та керуючись Розділом VІІ „Прикінцеві та перехідні положення”, п.п. 1, 2 ст. 190 Кодексу адміністративного судочинства України, Київський міжобласний апеляційний господарський суд, -


у х в а л и в :


1.          Зобов’язати відповідачів по справі  в строк до 06.09.2006 року подати до апеляційного суду заперечення на апеляційну скаргу в порядку ст. 191 КАС України.

2.          Зобов’язати сторони в строк до 06.09.2006 року надіслати Київському міжобласному апеляційному господарському суду повідомлення про можливість апеляційного розгляду справи № 142/12-06 в порядку письмового провадження за ст. 197 КАС України.

3.          Копію ухвали суду  та апеляційної скарги позивача надіслати учасникам апеляційного провадження.





            Суддя-доповідач                                                                             Сибіга  О. М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація