Судове рішення #441880
88/17-06

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

________________________________________________________________________

          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б                                          


УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

                  

09.08.06 р.                                                                                № 88/17-06


Київський міжобластний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

          Головуючого                                        Агрикової  О.В.

Суддів:                                                Мостової  Г. І.


Суддів:                                                Мамонтової  О.М.





розглянувши апеляційну скаргу  Відкритого акціонерного товариства «Тернопільське об’єднання Текстерно»на ухвалу господарського суду Київської області від 20.06.2006р.


у справі № 88/17-06 (суддя В.Г.Суховий)


за позовом          Відкритого акціонерного товариства «Тернопільське об’єднання «Текстерно»


до                    Закритого акціонерного товариства «Комплекс Агромарс»


про          стягнення 7550,41грн.


в с т а н о в и в:


Ухвалою господарського суду Київської області від 20.06.2006р., позовну заяву залишено без розгляду.

Не погоджуючись з винесеною ухвалою, Відкрите акціонерне товариство «Тернопільське об’єднання Текстерно» подало апеляційну скаргу на ухвалу суду першої інстанції, в якій просить повністю скасувати ухвалу Господарсько суду Київської області від 20.06.2006 року по справі № 88/17-06 та прийняти нове рішення яким задовольнити позовні вимоги ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно».

Крім того, в апеляційній скарзі викладене клопотання про поновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги.

Вказане клопотання мотивовано тим, що скаржник не зміг використати своє право апеляційного оскарження у строки передбачені ст. 93 ГПК України у зв’язку з тим, що в судовому засіданні 20.06.2006р. було проголошено лише вступну та резулятивну частини ухвали. Повний текст ухвали відправлено на адресу позивача лише 29.06.2006р., згідно відбитку на конверті календарного штемпеля, а згідно відбитку штампу про реєстрацію вхідної документації отримано на ВАТ «Текстерно»лише 03.07.2006р. При цьому в ухвалі Господарського суду Київської області не зазначено дату її складання в повному обсязі та підписання.

Згідно ст. 93 ГПК України апеляційна скарга подається, протягом десяти днів з дня прийняття рішення місцевим господарським судом.


Відповідно до ч. 1 ст. 53 ГПК України, за заявою сторони суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.

Враховуючи той факт, що пропуск строку подання апеляційної скарги стався не з вини скаржника, колегія суддів визнає, на підставі ст.53 ГПК України, причину пропуску  строку встановленого ст.93 ГПК України поважною і відновлює  його.

Таким чином, колегія суддів апеляційного господарського суду вважає, що клопотання про відновлення строку подання апеляційної скарги підлягає задоволенню, а апеляційна скарга приймається апеляційним господарським судом до провадження.

Апеляційний суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.

Керуючись ст.ст. 53, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

                    

                    1. Прийняти апеляційну скаргу Відкрите акціонерне товариство Тернопільське об`єднання  "Тесктерно " до провадження.

                    2. Розгляд справи призначити на 18.09.06р. о 14:30. Засідання відбудеться в приміщенні Київського міжобласного апеляційного господарського суду за адресою: м.Київ, вул.Жилянська 58 б

                    3. Викликати для участі у засіданні повноважних представників сторін.

                              

          Головуючий суддя                                                            Агрикова  О.В.

          Судді

                                                                                          Мостова  Г. І.


                                                                                          Мамонтова  О.М.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація