Судове рішення #442572
Справа №3-103/07 ПОСТАНОВА

Справа №3-103/07 ПОСТАНОВА

23 січня 2007 року.

Голова Підгаєцького районного суду Тернопільської області Кунець І.М. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Теребовлянського РВ УМВСУ в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, гр.України, не працює, проживає в с.Угринів Підгаєцького району

за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 21 листопада 2006 року близько 23 год 55 хв., керував транспортним засобом марки ВАЗ-2106 номерний знак НОМЕР_1, в м.Бережани Тернопільської області з ознаками алкогольного сп'яніння, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії ІНФОРМАЦІЯ_2 від 21 листопада 2006 року та визнанням своєї вини самим правопорушником.

За таких обставин вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КпАП України, і тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності.

Враховуючи, що ОСОБА_1 щиро розкаявся в скоєному, що є пом'якшуючою відповідальність обставиною, суд вважає за можливе накласти на нього стягнення у вигляді мінімального штрафу.

На підставі наведеного керуючись ст.ст. 7,33,34 ч.1 ст.130, ст.283 п.1, ч.1 ст.284 КУпАП.-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян тобто в сумі 255 грн.

Постанова являється остаточною і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративні правопорушення не підлягає.

Голова Підгаєцького районного  суду

Кунець І.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація