Судове рішення #44290765

Справа № 376/615/13-к Головуючий у І інстанції Ярошенко

Провадження № 11-кп/780/187/13 Доповідач у 2 інстанції Нагорний А.М.

Категорія 39 05.06.2013


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


04 червня 2013р. колегія суддів судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Київської області в складі:

Головуючого - Орла А.І.

Суддів - Нагорного А.М., Димарецького В.М.

з участю прокурора - Красківського В.П. та адвоката - Климчука О.М., -

Розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу за апеляціями захисника Климчука О.М. та захисника Батури П.О. на вирок Сквирського районного суду Київської обл. від 01 квітня 2013року.

Цим вироком ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженець с. Шапіївка, Сквирського районну, Київської області, громадянин України, з базовою вищою освітою, не працюючий, жителя АДРЕСА_1, раніше не судимий,-

засуджений за ч.3 ст. 309; ч. 1 ст. 263 з застосуванням ст. 70 КК України, на шість років позбавлення волі зі стягненням на користь місцевого бюджету 3941,76 грн. процесуальних витрати за експертні дослідження.

ОСОБА_4 визнаний винним і засуджений за те, що він 01 по 15 серпня 2012р. близько 04.00 год. на полі в с. Городище - Пустоварівське, нарвав гілки та цілі дикоростучі рослини коноплі, які незаконно перевіз за адресою своєї реєстрації в АДРЕСА_3 залишив рослини для висихання. З метою збільшення кількості незаконно придбаного наркотичного засобу ОСОБА_4 повторно поїхав до цього ж занедбаного поля, де знову повторно нарвав дикої коноплі.

Після висихання рослин коноплі, ОСОБА_4 частину рослин подрібнив та розфасував у 36 прозорих поліетиленових пакетів, а решту рослин коноплі помістив до поліпропіленових мішків, які перевіз до місця свого проживання в АДРЕСА_1, де незаконно зберігав.

12 жовтня 2012 року близько 19 години на кілометрі 24 автодороги «Київ-Чоп» в с. Капітанівка, Києво-Святошинського району, Київської області, автомобіль під керуванням ОСОБА_4 було затримано працівники міліції. Під час огляду автомобіля було виявлено наркотичний засіб (канабіс) масою 387 грам.

13 жовтня 2012 року в період з 02 години 30 хвилин по 04 годину 10 хвилин при ході проведення огляду приватного домоволодіння АДРЕСА_2 було виявлено наркотичний засіб (канабіс) масою 37 кілограм 965, 7 грам.

Загальна маса вилученого наркотичного засобу (канабісу) становить 38 кілограм 352, 7 грам.

Крім того, у вересні 2010 року, в торговому універмазі, що в м. Сквира Київської області, ОСОБА_4 придбав пістолет марки «FIRTINA Super Magnum», № НОМЕР_1, калібром 9мм. Який переробив для стрільби бойовими патронами і зберігав за місцем власного проживання.

В поданій апеляції захисник Климчук О.М. вважає вирок необґрунтованим та незаконним, у зв'язку з неправильне застосування кримінального закону, та через невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості злочину та особі засудженого, внаслідок суворості.

Захисник просить вирок змінити, пом'якшити покарання засудженому ОСОБА_4 та призначити йому покарання не пов'язане із позбавленням волі із застосуванням ст. 69 та ст. 75 КК України.

Також, апеляція надійшла від другого захисника засудженого - адвоката Батури П.О. в якій він вважає вирок незаконним, у зв'язку з неправильне застосування кримінального закону, та через невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості злочину та особі засудженого.

На думку захисника, суд не врахував ті обставини, що ОСОБА_4 раніше не судимий до кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується позитивно. Крім того засуджений має з дитинства хворобу легень, йому була проведена операція з видалення частини легень, в зв'язку з цим в період з 2007 по 2008 рік йому встановлювалась 3 група інвалідності. Таким чином, захисник вважає що ОСОБА_4 зуміє виправитись без ізоляції від суспільства, і просить призначити мінімальне покарання по кожному обвинуваченню.

Захисник просить вирок змінити і покарання ОСОБА_4 - пом'якшити, застосувати стосовно засудженого ст. 75 КК України і від відбування покарання звільнити з випробовуванням.

Заслухавши доповідача, адвокатів, які апеляцію підтримали, прокурора, що заперечував проти апеляції, перевіривши вирок суду, матеріали справи і доводи апеляцій, судова колегія не вбачає підстав для зміни чи скасування вироку, а апеляції адвокатів вважає необґрунтованими.

Керуючись ст.376,405,407,419 КПК України, судова колегія, -


УХВАЛИЛА:


Апеляції адвокатів Климчука О.М та Батури П.О. залишити без задоволення, а вирок Сквирського районного суду Київської обл.. від 1 квітня 2013р. стосовно ОСОБА_4 - без зміни.


Суддя (підпис) Нагорний А.М.


З оригіналом згідно:


Суддя Нагорний А.М.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація