18 січня 2007р.
УХВАЛА
м. Івано-Франківськ
Апеляційний суд Івано-Франківської області в складі:
головуючого суддів секретаря сторін
Меленко О.Є.
Горблянського Я.Д., Мелінишин Г.П.
з участю:
Пилипчук Н.Б.
позивача ОСОБА_1,
її адвоката- ОСОБА_2,
представника ВАТ „Укртелеком"-Аннишина СІ.
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Богородчанського районного суду від 21 листопада 2006 року,-
встановив:
ОСОБА_1 оскаржує рішення Богородчанського районного суду від 21 листопада 2006 року, яким їй відмовлено в позові до Івано-Франківської філії ВАТ „Укртелеком" про зміну формулювання причин звільнення та стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку.
Апеляційна скарга ОСОБА_1 подана з пропуском строку, встановленого ч. 1 ст. 294 ЦПК України, заяви про поновлення процесуального строку ОСОБА_1 не подавала, як і не представила доказів поважності причин проступку строку в суді.
За змістом ч.ч. 1, 3 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку.
З матеріалів справи вбачається, що заява про апеляційне оскарження рішення подана ОСОБА_1 21 листопада 2006 року, а апеляційна скарга- лише 22 грудня 2006 року ( згідно поштового штемпеля) , тобто по закінченні встановленого законом процесуального строку.
Зважаючи на те, що заяви про поновлення строку для подачі апеляційної скарги ОСОБА_1 не подавала, доказів поважнсті причин пропуску строку не представила, апеляційний суд не вбачає підстав для його поновлення.
Апеляційну ОСОБА_1 слід залишити без розгляду.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 73, 294 ЦПК України, суд , -
ухвалив:
Відмовити ОСОБА_1 в поновленні строку на апеляційне оскарження рішення Богородчанського районного суду від 21 листопада 2006 року, а її апеляційну скаргу залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, однак може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців.
Судді апеляційного суду
ВІРНО:
О.Є. Меленко Я.Д. Горблянський Г.П. Мелінишин
Справа №22-ц- 117/2007р Категорія 39
Головуючий у І інстанції Битківський Л.М. Доповідач Меленко О.Є.