УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА
МСП - 01601, м.Київ-601, вул. Володимирська, 15
№ 22-К-5045 Головуючий 1 інстанції - Кутья С. Д.
Доповідач - Чобіток А.О.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Київ
10 січня 2008 року Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Апеляційного суду м. Києва в складі -
Матвєєвої О.А., Українець Л.Д., Чобіток А.О.
Розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Апеляційного суду Донецької області від 21 лютого 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства Державна холдингова компанія «Спецшахтобуріння» про стягнення заборгованості по заробітній платі, допомоги при звільненні та моральної шкоди,
ВСТАНОВИЛА
В серпні 2005 року ОСОБА_1 звернулась до суду з зазначеним позовом , посилаючись на те, що вона відповідно до наказу № 16/к від 13 травня 2005 року була звільнена з посади заступника головного бухгалтера Відкритого акціонерного товариства Державна холдингова компанія «Спецшахтобуріння» за власним бажанням в зв'язку з виходом на пенсію, проте відповідач не виплатив їй всі належні суми. Просила суд стягнути з відповідача невиплачену при звільненні одноразову допомогу в зв'язку з виходом на пенсію у розмірі 4390 грн. 47 коп., компенсацію за невикористану відпустку -4650 грн. 10 коп., виробничу премію за травень 2005 року у розмірі 128 грн. 13 коп., компенсацію за невчасну виплату заробітної плати за березень 2005 року у розмірі 8 грн. 25 коп., а також середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні у розмірі 8014 грн. 13 коп. Крім того, стягнуто моральну шкоду в розмірі 100 грн. та державне мито у розмірі 174 грн. 40 коп.
Рішенням Ворошиловського районного суду м. Донецька від 07 грудня 2005 року позов ОСОБА_1 задоволено стягнуто з відповідача на її користь невиплачену при звільненні одноразову допомогу в зв'язку з виходом на пенсію у розмірі 4390 грн. 47 коп. , компенсацію за невикористану відпустку - 4650 грн. 10 коп., виробничу премію за травень 2005 року у розмірі 128 грн. 13 коп., компенсацію за невчасну виплату заробітної плати за березень 2005 року у розмірі 8 грн. 25 коп., а також середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні у розмірі 8014 грн. 13 коп. , моральну шкоду в розмірі 100 грн. та державне мито у розмірі 174 грн. 40 коп.
Рішенням Апеляційного суду Донецької області від 21 лютого 2006 року зазначене рішення в частині стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при
звільненні у розмірі 8014 грн. 13 коп. та моральної шкоди в розмірі 100 грн. скасовано та в цій частині постановлене нове, яким в задоволенні зазначених позовних вимог ОСОБА_1 відмовлено. В частині стягнення судового збору рішення змінено, з відповідача на користь держави стягнуто 85 грн. 84 коп. В решті рішення залишено без змін
В касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати рішення Апеляційного суду Донецької області від 21 лютого 2006 року та залишити в силі рішення Ворошиловського районного суду м. Донецька від 07 грудня 2005 року , посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.
Касаційна скарга задоволенню не підлягає , виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.
Згідно з ст. 337 ЦПК України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу, якщо вважає, що рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права.
Оскільки судове рішення відповідає вимогам матеріального та процесуального права, а наведені в касаційній скарзі доводи висновків суду не спростовують, касаційна скарга підлягає відхиленню з залишенням судового рішення без змін.
Керуючись ст., ст. 332,335-337 ЦПК України та Законом України « Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій України» щодо забезпечення касаційного розгляду цивільних справ» від 22 лютого 2007 року № 697-V та глави 2 розділу V ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Апеляційного суду м. Києва
УХВАЛИЛА
Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити , рішення Апеляційного суду Донецької області від 21 лютого 2006 року залишити без змін.
Ухвала оскарженню не підлягає.