Рішення 2-667/2007р.
іменем України
29 січня 2007 року Лисичанській міський суд Луганської області в складі головуючої судді Міщенко A.M. при секретарі Банченко Т.М. розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу з
відповідачкою, зареєстрованого 6 травня 2005 Лисичанським відділом
РАЦС Луганської області, актовий запис НОМЕР_1, посилаючись на те, що
подружні стосунки з відповідачкою були припинені з 20 жовтня 2006 року
через сварки. На примирення не згодний, від спільного подружнього життя
з відповідачкою мають доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, яка
проживає з відповідачкою.
Позивач у попередньому судовому засіданні позов підтримав.
Відповідачка у попередньому судовому засіданні позов визнала, не заперечувала проти розірвання шлюбу, на примирення не згодна.
Суд вважає, що визнання відповідачкою позову не суперечить закону та не порушує права, інтереси інших осіб, є передбачені ст. 112 СК України підстави для розірвання шлюбу, тому визнання позову відповідачкою слід прийняти. Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
На підставі викладеного, відповідно до ст. ст. 104, 105, 112 СК України, керуючись ст. ст. 10, 11, 130, 174, 212-215 ЦПК України, суд, -
вирішив:
Прийняти визнання позову ОСОБА_3 про розірвання шлюбу.
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_3про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 травня 2005 року Лисичанським відділом РАЦС Луганської області, актовий запис НОМЕР_1, розірвати.
Під час видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з
ОСОБА_1 на користь держави судовий
збір у сумі 25 (двадцять п'ять ) грн.,ОСОБА_3 від сплати судового збору звільнити.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Луганської області шляхом подання до Лисичанського міського суду заяви про апеляційне оскарження протягом 10-ти днів з дня після його проголошення або подання апеляційної скарги у той самий строк. Апеляційна скарга подається протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Лисичанського міського суду та до апеляційного суду Луганської області.
Суддя: