Судове рішення #4462054


Справа № 2-263/09

                     




    З А О Ч Н Е   Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України


06 квітня 2009 року    Красноградський районний  суд  Харківської області


В складі: головуючого – судді Рибальченко І.Г..


При секретарі                             Скачко Т.А.


Розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Краснограді  цивільну справу за позовом   ОСОБА_1  до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу, -


    В С Т А Н О В И В:    


                ОСОБА_1 .  звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 ., в якій вказує,  що  12.03.2004 року вона зареєструвала шлюб з відповідачем. Дошлюбне прізвище позивачки - ІНФОРМАЦІЯ_1 . Дітей від шлюбу не мають.  Сім’я не склалася, між подружжям втрачено почуття любові та взаєморозуміння. Відповідач не  виконує обов’язку щодо турботи про сім*ю, зловживає спиртними напоями.  В подальшому  збереження шлюбу є неможливим  та суперечить інтересам сторін .

У судовому засіданні ОСОБА_1 .. позов підтримала та пояснила, що шлюбні стосунки між ними припинені, дітей не мають. Між ними постійно виникали сварки, конфлікти, оскільки чоловік зловживає спиртними напоям. Вважає, що примирення між ними неможливо, наполягає на розірванні шлюбу. Спору про розподіл майна вони  не мають. Витрати при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС просить покласти  неї.

Відповідач ОСОБА_2 .  в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином.

Зі згоди позивача, суд ухвалює  рішення при заочному розгляді справи,  що відповідає вимогам ст. 224 ЦПК України

Суд, вислухавши позивача, перевіривши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини: сторони вступили до шлюбу 12.03.2004 року, який зареєстрований Петрівською сільською радою Красноградського району Харківської області. Дітей від шлюбу не мають. Суд враховує, що в сторін фактично припинені шлюбні відносини, позивач наполягає на розірванні шлюбу,  на примирення  не згодна. Спору про розподіл майна не має..

У відповідності до ст.. 110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя. Згідно  ст.. 112 СК України суд з’ясовує фактичні взаємини  подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

             Суд рахує вірним витрати при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС віднести на позивача , звільнивши від їх сплати відповідача.

          Керуючись  ст.ст. 110,112 СК України, ст.ст.10, 11, 209, 212, 214-215, 217, 218, 224-226 ЦПК України, суд,



В И Р І Ш И В:


Позов ОСОБА_1   задовольнити.


Розірвати шлюб між ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2  та ОСОБА_1 , 2 ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований 12 березня 2004 року Петрівською сільською радою  Красноградського району Харківської області , актовий запис № НОМЕР_1 .

Стягнути з ОСОБА_1   17 грн. витрат при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС.

Рішення може бути оскаржене  в апеляційному порядку до апеляційного суду  Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання  копії  рішення.




Суддя:

  • Номер: 6/512/15/18
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-263/2009
  • Суд: Савранський районний суд Одеської області
  • Суддя: Рибальченко І.Г.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.09.2018
  • Дата етапу: 20.11.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація