Судове рішення #44651044

Справа № 3-1330/10

Провадження №без /п

П О С Т А Н О В А

І м е н е м У к р а ї н и

27 грудня 2010 року


Суддя Малинського районного суду Житомирської області Збицька К.Д., розглянувши матеріали, які надійшли від Малинського РМ КРВ в Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, головного лікаря Малинського МРТМО, - за ст. 164-12 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

встановила:

ОСОБА_1, будучи посадовою особою - головним лікарем Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання, порушила законодавство про бюджетну сферу внаслідок неефективної організації системи внутрішнього контролю, що спричинило матеріальну шкоду в сумі 15,76 тис. гривень, завищено потребу в коштах, яку профінансовано на суму 80,95 тис. гривень, недотримано фізичними особами 5,69 тис. гривень, інших порушень, що не призвели до втрат на суму 122,03 тис. гривень з 01 липня 2008 року по 02 грудня 2010 року.

Правопорушення підтверджується витягом з акту ревізії від 02 грудня 2010 року та визнанням даного факту в суді.

Керуючись ст. 164-12 Кодексу адміністративного судочинства,-

постановила:

накласти адміністративне стягнення за ч.І ст.164-12 Кодексу України про адміністративні правопорушення на ОСОБА_1 у виді штрафу в розмірі тридцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 510 (п’ятсот десять) гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Малинський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя: ОСОБА_2




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація