Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #44909123

Справа №666/3618/15-ц


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

16.07.2015 року Дніпровський районний суд м. Херсон у складі: головуючого судді Єпішина Ю.М.,  при секретарі Поліщук Н.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Херсона цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

03 липня 2015 р. ОСОБА_1 звернулась з позовом до суду про стягнення аліментів з ОСОБА_2. В обґрунтування своїх вимог вона зазначила, що від спільного проживання з ОСОБА_2 в них народилась донька - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом з Позивачем і перебуває на її утриманні. Позивач тимчасово не працює, доходів не має та знаходиться в тяжкому матеріальному положенні. Добровільно матеріальну допомогу на утримання дитини Відповідач не надає. У зв’язку з тим, що Відповідач не працює та його заробіток не постійний, аліменти слід визначити у твердій грошовій сумі. Просить позов задовольнити та стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання дитини у твердій грошовій сумі по 1286 грн. 00 коп. щомісяця, починаючи стягувати від дня пред’явлення позову до суду і до досягнення донькою повноліття та допустити негайне виконання рішення суду у межах суми платежу за один місяць.

Позивачка у судове засідання не з’явилась, до суду надала заяву, якою позовні вимоги уточнила, а саме просила суд стягнути аліменти на її користь на утримання дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і до досягнення дитини повноліття, справу розглянути за її відсутності.

Відповідач у судове засідання не з’явився, до суду надав заяву, у якій не заперечував проти задоволення уточнених позовних вимог до нього, просив розглянути справу без його участі.

Позов підлягає задоволенню з наступних підстав:

Судом встановлено і підтверджується доданими до позовної заяви копією свідоцтва про народження серії 1-КГ №034716, що відповідач ОСОБА_2 є батьком ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1

Згідно довідки виданої органом самоорганізації населення квартального комітету №16 Дніпровського району м. Херсона від 02.07.2015 року – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 проживає разом з Позивачем за адресою: м. Херсон, вул. 13 Текстильна, буд. 43.

Статтями  180  та 181 Сімейного кодексу України передбачено, що батьки зобовязані утримувати дитину (дітей) до досягнення ними повноліття. За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

У звязку з наведеним, суд вважає вимоги позивача обґрунтованими.

Крім того, на підставі  ст. 88 ЦПК України  з відповідача слід стягнути у дохід держави судовий збір у розмірі 243,60 грн.

Виходячи із викладеного, керуючись ст.ст.10, 57-60, 88, 213-215 ЦПК України, на підставі ст.ст.  84,  180-183,  166  та  191 СК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 аліменти на утримання дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 03 липня 2015 року і до досягнення дитини повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь держави судовий збір у розмірі 243,60 грн. на Рахунок за ККД 22030001 “Судовий збір Одержувач: УК Дніпровський р-н м. Херсон Код ЄДРПОУ 37959779 Банк ГУДКСУ у Херсонській області МФО банку 852010, р/о 31219206700003.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню, але може бути оскаржене до Апеляційного суду Херсонської області через Дніпровський районний суд м. Херсона шляхом подачі протягом десяти днів з дня його проголошення апеляційної скарги.


Суддя                    Єпішин Ю.М.






  • Номер: 2/666/1885/15
  • Опис: стягнення аліментів
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 666/3618/15-ц
  • Суд: Дніпровський районний суд м. Херсона
  • Суддя: Єпішин Ю.М.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.07.2015
  • Дата етапу: 16.07.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація