Судове рішення #4499354

Справа № 2-А-36/2008 року

УХВАЛА

15 липня 2008 року Суддя Зміївського районного суду Харківської області Нестерцова Н.В. розглянув адміністративний позов ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської області, Головного управління державного казначейства України в Харківській області, Міністерства праці та соціальної політики України, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про стягнення недовиплаченої щомісячної державної соціальної допомоги,

ВСТАНОВИВ:

14 липня 2008 року ОСОБА_1 звернулась із адміністративним позовом до Міністерства фінансів України, Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської області, Головного управління державного казначейства України в Харківській області, Міністерства праці та соціальної політики України, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про стягнення недовиплаченої щомісячної державної соціальної допомоги.

Позивач просить суд зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області нарахувати на її користь недовиплачену щомісячну державну соціальну допомогу, як дитині війни, за 2006-2007 року в сумі 2733, 30 грн.

У відповідності до ст.104 КАС України, до адміністративного суду має право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин.

Стаття 18 КАС України визначає предметну підсудність адміністративних справ.

Відповідно до ч.2 ст. 18 КАС України, окружним адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган державної влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, їх посадова чи службова особа, крім справ з приводу їхніх рішень, дій чи бездіяльності у справах про адміністративні проступки.

З урахуванням визначених позивачем відповідачів - Міністерства фінансів України, Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської області, Головного управління державного казначейства України в Харківській області, Міністерства праці та соціальної політики України, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, суд вважає за необхідне повернути адміністративний позов.

Відповідно до п.6 ч.3 ст. 108 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо справа не підсудна цьому адміністративному суду.

Справа за позовом ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської області, Головного управління державного казначейства України в Харківській області, Міністерства праці та соціальної політики України, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про стягнення недовиплаченої щомісячної державної соціальної допомоги, підлягає розгляду в окружному адміністративному суді.

Керуючись ст.ст. 18, п.6 ч.3 ст. 108 КАС України,

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Міністерства фінансів України, Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської

2

області, Головного управління державного казначейства України в Харківській області, Міністерства праці та соціальної політики України, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про стягнення недовиплаченої щомісячної державної соціальної допомоги - повернути позивачеві.

Роз'яснити ОСОБА_1 про право на звернення з даним позовом до Харківського окружного адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня отримання її копії. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація