справа 2-397/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ЗАОЧНЕ
24 січня 2007 року Оболонський районний суд м. Києва у складі
головуючого судді Волкова С. А.
при секретарі Скорик Н.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні у м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням 3-тя особа: Оболонська районна у м. Києві державна адміністрація,
ВСТАНОВИВ:
Позивачі звернулися до суду з позовом, просять визнати відповідача таким, що втратив право користування житловим приміщенням кв. АДРЕСА_1, посилаючись на те, що відповідач починаючи з 2003 року добровільно залишив вищевказане житлове приміщення. Відповідач не несе витрат по утриманню спірної квартири. Оскільки відповідач не проживає в спірній квартирі більш ніж 6 місяців, він, як вважає позивачка, втратив право користування спірною квартирою відповідно до ст. ст. 71,72 ЖК України.
У судовому засіданні позивачка, яка представляє інтереси позивача ОСОБА_2 підтримала позов. Позивачка не заперечуює проти заочного вирішення справи.
Відповідач у судове засідання не з'явився, про час розгляду справи повідомлявся за останнім відомим місцем проживання.
Позивачка ОСОБА_3 просить розглядати справу у її відсутності. Суд вважає можливим розглянути справу у відсутності позивача ОСОБА_3.
Представник третьої особи в судове засідання не з"явився про день та час розгяду спарви повідомлявся належним чином. Суд вважає можливим розглянути справу у відсутності представника третьої особи.
Вислухавши пояснення позивачки, яка представляє інтереси позивача ОСОБА_2, допитавши свідків, дослідивши інші докази по справі, суд встановив наступне.
На цей час у спірній квартирі зареєстровані сторони по цій справі (а.с.8).
25.09.2003 року шлюб між позивачкою та відповідачем розірвано а/з НОМЕР_1 (а.с. 5).
Згідно актів від 20.04.2006 року, 21.06.2006 року та від 22.09.2006 року відповідач не проживає у спірній квартирі з 2003 року (а.с.9-11).
Свідки ОСОБА_5 та ОСОБА_6 суду пояснили, що відповідач після розірвання шлюбу добровільно залишив спірне житлове приміщення. . В спірній квартирі бувають часто. Відповідача у спірній квартирі ніколи не бачили. Ніяких конфліктів між сторонами з приводу спірної квартири не було. Речей відповідача у спірній квартирі немає
Оцінюючи зібрані по справі докази, суд вважає, що відповідач не проживає у спірній квартирі понад шість місяців без поважних причин, тому він втратив право користування спірною квартирою відповідно до положень ст. ст. 71,72 ЖК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,57,58-60,212-215,224-226 ЦПК України,ст. ст. 71,72 ЖК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_4 таким, що втратив право користування житловим приміщенням квартири АДРЕСА_1.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду м. Києва через Оболонський районний суд м Києва.
СУДДЯ
ВОЛКОВ С. А.