Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #45201733

Справа №: 478/797/15-ц пров.№ 2/478/203/2015


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

06.06.2015 року                    Суддя Казанківського районного суду Миколаївської області Іщенко Х.В. розглянувши позовну заяву публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” в особі територіально відокремленого безбалансового відділення №10003/0407 філії – Дніпропетровське обласне управління АТ “Ощадбанк” до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет застави,

                                                              В с т а н о в и л а:

   27.05.2014 року ПАТ “Державний ощадний банк України” в особі територіально відокремленого безбалансового відділення №10003/0407 філії – Дніпропетровське обласне управління АТ “Ощадбанк” звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет застави.     

  Згідно до вимог ч.1 ст.109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

  Зі змісту позовної заяви вбачається, що відповідачка ОСОБА_1 проживає ІНФОРМАЦІЯ_1, але згідно з повідомлення Казанківського РС УДМС України в Миколаївській області від 03.06.2015 року ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 знята з реєстраційного обліку за адресою вулиця Чкалова, будинок №19 в смт. Казанка Миколаївської області у зв’язку з виїздом до м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, тому відповідно до вимог ч.1 ст.109 ЦПК України зазначена позовна заява не підсудна Казанківському районному суду Миколаївської області і в силу п.4 ч.3 ст.121 ЦПК України підлягає поверненню позивачу.      

Керуючись п.4 ч.3 ст.121 ЦПК України, суддя

У х в а л и л а:

   Позовну заяву публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” в особі територіально відокремленого безбалансового відділення №10003/0407 філії – Дніпропетровське обласне управління АТ “Ощадбанк” до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет застави, повернути позивачу з усіма доданими до неї матеріалами.

  На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Миколаївської області через Казанківський районний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

                                                                   Суддя :



  • Номер: 2/478/203/2015
  • Опис: п/з ПАТ"Державний ощадний банк України" в особі ТВБВ І типу "10003/0407 філії-Дніпропетровське обласне управління АТ"Ощадбанк" до Петручок О.О. про звернення стягнення на заставлене майно
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 478/797/15-ц
  • Суд: Казанківський районний суд Миколаївської області
  • Суддя: Іщенко Х.В.
  • Результати справи: передано до іншого суду
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.05.2015
  • Дата етапу: 07.10.2015
  • Номер: 22-ц/784/1922/15
  • Опис: за позовною заявою публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» в особі територіально відокремленого без балансового відділення № 10003/0407 філії Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк» до Петручок Оксани Олександрівни про звернення стягнення на предмет застави
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 478/797/15-ц
  • Суд: Апеляційний суд Миколаївської області
  • Суддя: Іщенко Х.В.
  • Результати справи: Скасовано ухвалу і передано справу для продовження розгляду до суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.07.2015
  • Дата етапу: 29.07.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація