Справа № 2-640/2008
УХВАЛА
про закриття провадження у справі
у зв'язку з відмовою позивача від позову
06 травня 2008 року
Місцевий Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі: головуючого - Кучми А.Ю. при секретарі - Пузіковій Н.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріально та моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, в якому просить стягнути з ОСОБА_2 на його користь матеріальну та моральну шкоду, спричинену внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце 26.08.2007, в сумі 11180,10 грн.
До суду надійшла заява позивача про відмову від позову та закриття провадження у справі, оскільки відповідачем в повному розмірі відшкодовано завдані збитки.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 174, ч. 3 ст. 206 ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернувся до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, з тих самих підстав.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.
На підставі викладеного, керуючись п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення матеріально та моральної шкоди у зв'язку з відмовою позивача від позову - закрити.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через місцевий Комінтернівський районний м. Харкова шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.