Судове рішення #454176
Справа № 1-76/07

 

Справа № 1-76/07

ПОСТАНОВА

судового       засідання

23 січня 2007 року Червоноградський міський суду Львівської області

у складі: головуючого-судді                        Новосада М.Д.

при секретарі                                                    Султан Н.В.

з участю прокурора                                       Ковальчука О.Г..

розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальну справу про обвинува­чення: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця с. Стеняти Сокольського району Львівської області, українця, громадянина України, освітою вищою,    одруженого,    працюючого   ІНФОРМАЦІЯ_2 ВАТ   «Червоноградське

підприємство підсобних виробництв», раніше не судимого, проживаючого м. Сокаль вул, Сидора Шелеста Львівської області.

в злочині передбаченому за ст. 367 ч. 2 КК України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звинувачується в тому, що він працюючи ІНФОРМАЦІЯ_2 ВАТ « Червоноградське підприємство підсобних виробництв », будучи службовою особою» уповноваженим організовувати виробничо-господарську діяльність Товариства, здійснювати функції пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків відповідно до визначеного законодавством та Статутом порядку, достовірно знаючи, що все майно підприємства перебуває у податковій заставі в порушення вимог ст. 8 Закону України « Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами » від 21.12.2000 року № 2181-111. в період з 1.01.2003 року по 31.12.2005 рік. без попереднього письмового узгодження з податковим органом здійснив товарообмінні операції та операції з оренди майна підприємства на загальну суму 130 491,24 грн. Таким чином, в діях ОСОБА_1 має місце неналежне виконання своїх службових обов'язків - службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки для держави, тобто склад злочину передбачений ст. 367 ч. 2 КК України.

У судовому засіданні підсудній ОСОБА_1, вину свою у вчиненому визнав частково та пояснив, що кошти від проведення товарообмінних операції та операції з оренди майна, одержані підприємством, частково скеровувались на погашення податкового зобов'язання в результаті чого 19.05.2006 року майно підприємства знято з податкової застави. Просить звільнити його від кримінальної відповідальності в зв'язку Із зміною обстановки оскільки вчинене діяння втратило суспільну небезпечність.

Заслухавши думку прокурора про задоволення клопотання підсудного, дослідив­ши матеріали справи, суд вважає, що клопотання підсудного підлягає задоволенню із слідуючих підстав.

Злочин вчинений підсуднім є середньої тяжкості. ОСОБА_1, свою вину у вчиненому визнав, податкові зобов'язання погашені в повному обсязі, майно підприєм­ства знято з податкової застави що підтверджується представленими копіями витягів про реєстрацію в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна. Вчинене ОСОБА_1, діяння на час розгляду справи в суді внаслідок зміни обстановки втратило суспільну небезпечність.

Тому суд вважає, що внаслідок зміни обстановки вчинене підсуднім діяння втратило суспільну небезпечність і його слід звільнити від кримінальної відпові­дальності.

Керуючись ст. ст.  7, 273, 282 ЕІЇК  України, ст. ст. 12, 48 КК України, суд-

 

ПОСТАНОВИВ;

ОСОБА_1, звільнити від кримінальної відповідальності за ст. 367 ч. 2 КК України, в зв'язку із зміною обстановки.

Провадження по справі відносно нього закрити.

На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області і протягом 7- ми діб з дня її постановления.

СУДДЯ                М.Д Новосад.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація