Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #45573991

Справа № 379/9/15-ц

2/379/17/15


УХВАЛА

06.07.2015 року м.Тараща

Таращанський районний суд Київської області в складі:

головуючий: суддя Зінкін В.І.,

при секретарі: Неділько Л.В.,

за участю позивача: ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Тараща цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Веселокутської сільської ради Таращанського району Київської області, третя особа: відділ Держземагенства у Таращанському районі Київської області про визнання недійсним рішення Веселокутської сільської ради Таращанського району Київської області, визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування та відшкодування моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з даним позовом.

Позивач в судовому засіданні заявив клопотання про залучення до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – ОСОБА_2, якій відповідно до рішення виконкому Веселокутської сільської ради Таращанського району Київської області від 20.03.2015 року № 218-50-VI (4) надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність.

Представник відповідача в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, про причини неявки до суду не повідомив, проте подав заяву про слухання справи у його відсутність.

Представник третьої особи в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, про причини неявки до суду не повідомив.

Відповідно до ст. 35 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до ухвалення судом рішення, якщо рішення в справі може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї із сторін. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі також за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі, або з ініціативи суду.

Суд вважає необхідним задовольнити клопотання позивача та залучити до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – ОСОБА_2

Згідно ч. 2 ст. 35 ЦПК України, якщо суд при прийнятті позовної заяви, здійсненні провадження у справі до судового розгляду або під час судового розгляду справи встановить, що судове рішення може вплинути на права і обов’язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору. Суд вважає необхідним залучити до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору дочку спадкодавця ОСОБА_3 – ОСОБА_4, та сина спадкодавця – ОСОБА_5, які відповідно до ст. 1261 ЦК України є спадкоємцями 1-ї черги.

Керуючись статями 35, 36 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Залучити до участі у справі за позовом ОСОБА_1 до Веселокутської сільської ради Таращанського району Київської області, третя особа: відділ Держземагенства у Таращанському районі Київської області про визнання недійсним рішення Веселокутської сільської ради Таращанського району Київської області, визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування та відшкодування моральної шкоди у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору:

· ОСОБА_2, яка проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1,

· ОСОБА_4, яка проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,

· ОСОБА_5, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3.

В судовому засіданні по даній справі оголосити перерву до 13 липня 2015 року до 08 години 15 хвилин.

В судове засідання викликати сторони, треті особи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:ОСОБА_6





  • Номер: 22-ц/780/5332/15
  • Опис: Берегового В.І. до Веселокутської сільської ради Таращанського району Київської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкуваннята відшкодування моральної шкоди
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 379/9/15-ц
  • Суд: Апеляційний суд Київської області
  • Суддя: Зінкін В. І.
  • Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено частково; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення без зміни рішення суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.08.2015
  • Дата етапу: 05.11.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація