Справа № 1 - 7 / 2007 рік
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 січня 2007 року Немирівський районний суд
Вінницької області
В складі: головуючого судді Рибчинського В. П.
При секретарі Горбенко Л. П.
З уч. прокурора Ободинського О.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Немирові
Кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 українця, громадянина України, не одруженого, освіта середня спеціальна, не працюючого, раніше не судимого ,
В скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 186 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 09.10.2005 року знаходився в приміщенні магазину «Люкс» , який знаходиться за адресою АДРЕСА_2, де в нього виник намір на відкрите викрадення чужого майна з вказаного приміщення. В присутності продавців вказаного магазину, які розуміли протиправний характер дій вказаного громадянина, намагався відкрито викрасти телефонний апарат вартістю 107 грн., однак не довів свій злочинний намір до кінця з причин, які не залежали від його волі, оскільки був затриманий працівниками міліції та магазину.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 , вину у скоєнні злочину визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому і пояснив, що 09.10.2005 року біля 17 години зайшов в магазин «Люкс», розташований за адресою АДРЕСА_2, звідки маючи намір на відкрите викрадення чужого майна , шляхом вільного доступу намагався скоїти відкрите викрадення телефонного апарату, що знаходився на вітрині даного магазину, однак був затриманий працівниками магазину та міліції.
Оскільки учасники процесу вважають за можливе при дослідженні доказів по справі обмежитись допитом підсудного, суд з'ясувавши розуміння підсудним та іншими учасниками процесу змісту обставин, які не будуть досліджуватись, впевнившись у добровільності та істинності їх позиції, роз'яснивши, що у такому випадку вони будуть позбавлені права оспорювати фактичні обставини справи, які не будуть досліджуватись в апеляційному порядку постановив при дослідженні доказів по справі обмежитись допитом підсудного.
Суд, заслухавши пояснення підсудного вважає, що його вина у скоєнні злочину доведена і його дії вірно кваліфіковано за ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 186 КК України, як закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж).
Призначаючи покарання підсудному суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності скоєного, особу підсудного.
В якості обставин, які пом'якшують покарання підсудному, суд визначає його щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.
Обставин, які б обтяжували покарання підсудному в судовому засіданні не встановлено.
За наведених вище пом'якшуючих покарання обставин суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання підсудного можливе без ізоляції його від суспільства з застосуванням ст. 75 КК України.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд, -
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 186 КК України і призначити йому покарання два роки позбавлення волі.
На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1 від відбування покарання звільнити, якщо він протягом 1 року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи та повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.
Запобіжний захід ОСОБА_1 до вступу вироку у законну силу змінити з утримання під вартою, на підписку про невиїзд.
Речовий доказ по справі: телефонний апарат - повернути по належності власнику магазину «Люкс», який знаходиться за адресою АДРЕСА_2.
На вирок суду може бути подана апеляція протягом 15 діб до апеляційного суду Вінницької області.