Судове рішення #45663163

Дата документу Справа №


АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 22-678/11 Головуючий у 1-й інстанції:

ОСОБА_1

Суддя-доповідач: ОСОБА_2

УХВАЛА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 лютого 2011 року м. Запоріжжя

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Запорізької області у складі:

головуючого: Боєвої В.В.,

суддів Денисенко Т.С.,

ОСОБА_3,

при секретарі: Черненко А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_4 на ухвалу Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 12 жовтня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_4 до Запорізького коледжу радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,

ВСТАНОВИЛА:

У січні 2009 року ОСОБА_4 звернувся до суду з позовом до Запорізького коледжу радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Ухвалою Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 12 жовтня 2010 року позовну заяву залишено без розгляду.

В апеляційній скарзі ОСОБА_4, посилаючись на порушення норм процесуального права, просить ухвалу скасувати, справу передати до суду першої інстанції на новий розгляд в іншому складі суду.

Вислухавши доповідача, пояснення апелянта ОСОБА_4, заперечення представника відповідача ОСОБА_5, дослідивши обставини справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.

Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 312 ЦПК України, розглянувши скаргу на ухвалу суду першої інстанції, апеляційний суд відхиляє скаргу і залишає ухвалу без змін, якщо судом першої інстанції постановлено ухвалу з додержанням вимог закону.

Відповідно до ч. 4 ст. 76 ЦПКУкраїни у разі відсутності адресата особа, що доставляє судову повістку, негайно повертає її до суду з поміткою про причини невручення.

Статтею 77 ЦПК передбачено, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов'язані повідомляти суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) або місцезнаходження під час провадження справи. У разі відсутності заяви про зміну місця проживання або місцезнаходження судова повістка надсилається на останню відому судові адресу і вважається доставленою, навіть якщо особа за цією адресою більше не проживає або не знаходиться.

Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони та інші особи, які беруть участь у справі, не з'явилися в судове засідання без поважних причин.

Як установлено судом, у січні 2009 року ОСОБА_4 звернувся до суду з позовом про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, зазначивши свою адресу: м. Запоріжжя, вул. Українська, 59/а кв.3.

Згідно журналу судового засідання від 06 травня 2010 року позивач ОСОБА_4 в судове засідання не з’явився. Про час та місце слухання справи він був повідомлений 29 квітня 2010року.

Позивач був відсутній також і в судових засіданнях 07 червня 2010 року, 13 липня 2010р., 12 жовтня 2010 р.

Повістки з повідомленням його про час та місце слухання справи направлялися йому за вказаною ним адресою. Проте за весь час розгляду справи він направлені йому за цією адресою повістки з повідомленням про час і місце розгляду справи не одержує.

Зважаючи на такі обставини, оскільки позивач зловживає своїми правами, не одержує повістки за місцем свого проживання, суд на підставі приписів ст.ст. 27, 74, 77 ЦПК України визнав його належно повідомлений про час та місце розгляду справи і у зв’язку з його повторною неявку в судове засідання 12 жовтня 2010 року залишив його позов без розгляду.

Ухвала постановлена з додержанням вимог закону. Підстав для його скасування колегія суддів не вбачає.

Керуючись ст.ст. 307, 312, 314, 315 ЦПК України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_4 відхилити.

Ухвалу Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 12 жовтня 2010 року по цій справі залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, проте може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.


Головуючий:

Судді:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація