Судове рішення #45727377

Справа № 426/1916/14-ц

Провадження № 22ц/782/102/15

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

06 квітня 2015 рік м.Сєвєродонецьк

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області в складі :

головуючого судді: Околот Г.М.,

суддів : Фарятьєва С.О., Коротенко Є.В.

перевіривши виконання вимог ст. 301 ЦПК України у цивільній справі за апеляційною скаргою служби у справах дітей Сватівської райдержадміністрації Луганської області на окрему ухвалу Сватівського районного суду Луганської області від 26 листопада 2014 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи – служба у справах дітей Сватівської райдержадміністрації Луганської області, орган опіки та піклування Свастівської міської ради про позбавлення батьківських прав,

ВСТАНОВИЛА :

При підготовці справи до апеляційного розгляду суддею доповідачем були проведені підготовчі дії, відповідно до вимог ст. 301 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, -

УХВАЛИЛА :

Визнати підготовку справи до апеляційного розгляду закінченою.

Призначити справу за апеляційною скаргою служби у справах дітей Сватівської райдержадміністрації Луганської області на окрему ухвалу Сватівського районного суду Луганської області від 26 листопада 2014 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи – служба у справах дітей Сватівської райдержадміністрації Луганської області, орган опіки та піклування Свастівської міської ради про позбавлення батьківських прав до розгляду в приміщенні апеляційного суду Луганської області на 14 квітня 2015 року на 09 годин 15 хвилин.

Про судове засідання повідомити осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий :

Судді :


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація