Справа № 3 - 350 /2009 рік
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26.03.2009 року Суддя Новобузького районного суду Миколаївської області
Кушнірова Т.Б., розглянувши матеріали, які надійшли до суду від ВДАІ УДАІ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м. Новий Буг Миколаївської області, громадянина України, не працюючого, проживаючого по АДРЕСА_1
за ч. 2 ст. 130 КУпАП,
ВСТАНОВИЛА:
02.03.2009 року о 16:10 год. ОСОБА_1. в м. Новий Буг по вул. Комсомольська, повторно протягом року, керував транспортним засобом, мопедом „Шарк”, б/н, в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимоги п. 2.9 „а” Правил дорожнього руху України, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст. 130 КУпАП.
Вчинене правопорушення підтверджується наступними доказами:
• поясненнями самого ОСОБА_1., який при судовому розгляді справи дійсно визнав, що 02.03.2009 року він керував мопедом після вживання алкогольних напоїв;
• протоколом проведення огляду на стан сп'яніння від 02.03.2009 року, з якого видно, що при застосуванні трубки «Контроль тверезості» щодо ОСОБА_1. встановлено позитивну пробу, щодо алкоголю, з результатами якого ОСОБА_1 . згодний;
• протоколом про адміністративне правопорушення серії АД № 0082297 від 02.03.2009 року складений на ім'я ОСОБА_1., з яким він згоден;
Згідно постанови судді Новобузького районного суду від 28.05.2008 року на ОСОБА_1. накладено адміністративне стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, у зв'язку з цим, вина ОСОБА_1 ., у вчинені правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, яке полягає у повторному протягом року керуванні особами транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння, доведена і його дії кваліфіковані вірно.
При визначені виду і розміру стягнення приймається до уваги характер вчиненого правопорушення, особа порушника, а тому вважаю необхідним і достатнім накласти на нього стягнення у виді адміністративного арешту на строк у межах санкції статті по якій кваліфіковані його діяння.
Керуючись ст.ст. 252, 276-280, 283-285 КУпАП, -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним у вчинені правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП і накласти на нього стягнення у виді 15 (п'ятнадцять) діб адміністративного арешту.
Постанова судді може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено до апеляційного суду Миколаївської області через Новобузький районний суд протягом десяти днів з дня її винесення або в цей же строк опротестована прокурором.
Суддя:
- Номер:
- Опис: порушенняПДР що спричинило ДТП
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-350
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Кушнірова Т.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.04.2011
- Дата етапу: 18.04.2011