Справа №2-1103\2007р.
Рішення
Іменем України
31 січня 2007 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський місцевий суд Івано-Франківської області
в складі : головуючої - судді Шалаути Г.І.
секретаря Устинської Н.С.
з уч сторін ОСОБА_1, ОСОБА_2.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Івано-Франківську справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 подала позов до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини дочки - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 ,батьком якої є відповідач. Позов мотивувала тим ,що перебуває в шлюбі з відповідачем з 22.09.2004 року, який не надає матеріальної допомоги на утримання доньки ,вона не працює ,перебуває у відпустці по догляду за дитною до досягнення віку 3-років,отримує державну допомогу в розмірі 99грн.00коп.,на яку не може утримувати дитину, інших коштів немає. Просила стягувати аліменти на утримання дитини з відповідача у твердому грошовому розмірі по 500грн. щомісячно з моменту звернення її до суду до досягнення дитиною повноліття.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала, просила його задоволити .
Відповідач в судовому засіданні позов визнав частково, просив зменшити розмір аліментів на утримання неповнолітньої дитини, оскільки немає постійного місця праці.
Заслухавши позивачку , відповідача, дослідивши обставини справи та письмові докази , суд враховуючи матеріальне становище сторін та спроможність відповідача надавати матеріальну допомогу дитині ,зважаючи на те ,що позивачка перебуває в декретній відпустці по догляду за дитиною та отримує державну допомогу в розмірі 99 грн. ,що не є достатнім для забезпечення мінімальних потреб дитини, оскільки прожитковий мінімум на дітей до 6 років визначений ВР України з 01.02.2007 року - становить 434 грн., а відповідач є працездатним, інших утриманців у нього немає, підробляє, тому суд вважає, що позов слід задоволити частково , стягувати аліменти на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в користь позивачки в твердому грошовому розмірі по 434 грн. щомісячно до досягнення дитиною повноліття.
На підставі ст.181ч.5,182 ч.2 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст.215,216 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ :
Позов задоволити частково. Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця та жителя АДРЕСА_1, Івано-Франківської міської Ради ідентифікаційний номер-відсутній, не працюючого аліменти в користь ОСОБА_1 , мешканки АДРЕСА_2 ,.Івано-Франківської міської Ради, ідентифікаційний № -НОМЕР_1 на утримання неповнолітньої дочки - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження в твердому грошовому розмірі по 434 грн. щомісячно до досягнення дитиною повноліття.
Стягнення аліментів розпочати з 16.01.2007 року і проводити до повноліття дитини.
Стягнути з ОСОБА_2 - 51 грн. держмита в дохід місцевого бюджету на р\р 31414537600002 в банку УДК в Івано-Франківській області, МФО 836014, ОКЦО 22090100 м. Івано-Франківськ.
Стягнути з ОСОБА_2 - 30 грн. витрат за інформаційно-технічне забезпечення Івано-Франківським міським судом розгляду цивільної справи на р\р : 35225013000355 ТУДСА в Івано-Франківській області, МФО 836014, ОКПО 26289647 м. Івано-Франківськ.
Рішення може бути оскаржене до Івано-Франківського апеляційного суду, через місцевий суд на загальних підставах шляхом подачі заяви про намір подати апеляцію на протязі 10 днів з часу проголошення рішення та поданя апеляції на протязі 20 днів з часу подачі заяви.
Суддя: Шалаута Г.І.
Копія вірно