Справа № 383/2090/13-ц
Провадження № 2/383/59/14
У Х В А Л А
05 лютого 2014 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області у складі:
головуючого судді –Хрусталенко І.П.,
при секретарі - Одінцовій Н.Г.,
за участю:
представника відповідача – ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Бобринець в залі судового засідання Бобринецького районного суду Кіровоградської області цивільну справу за позовом ПАТ КБ «Приватбанк» до ОСОБА_2,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором № KGXRRX05680246 від 29.05.2007 р., що виникла за період з 29.05.2007 р. по 04.12.2013 р. на суму 17919, 14 грн.
Представник відповідача ОСОБА_1 в судовому засіданні заявив клопотання про витребування у позивача складових кредитного договору, на підставі якого ґрунтуються позовні вимоги, а саме:
- Умов надання споживчого кредиту фізичним особам («Розстрочка») (Стандарт), кожна сторінка яких підписана відповідачем ОСОБА_2;
- Тарифів, кожна сторінка яких підписана відповідачем ОСОБА_2
Також, представником відповідача надано суду рішення суду, без будь-яких ідентифікаційних реквізитів цього рішення стосовно дати прийняття, номеру справи та назви суду, згідно якого з ОСОБА_2 за позовом ПАТ КБ «Приватбанк» судом стягнуто заборгованість за тим же кредитним договором.
Враховуючи, що вказані докази можуть сприяти швидкому, повному та об’єктивному розгляду справи суд вважає за можливе задовольнити клопотання та витребувати вказані докази.
Керуючись ст. 137 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В :
Клопотання представника відповідача про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати у ПАТ КБ «Приватбанк»:
- Умови надання споживчого кредиту фізичним особам («Розстрочка») (Стандарт), кожна сторінка яких підписана відповідачем ОСОБА_2;
- Тарифи, кожна сторінка яких підписана відповідачем ОСОБА_2
- Інформацію, стосовно наявності рішення суду, згідно якого з ОСОБА_2 за позовом ПАТ КБ «Приватбанк» судом стягнуто заборгованість за тим же кредитним договором, інформацію щодо набрання даним рішенням законної сили та копію відповідного рішення суду, завірену належним чином.
Копію ухвали направити особам, на яких ухвалою суду покладено відповідні обов’язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.П. Хрусталенко