Судове рішення #4620044
Залізничний районний суд м

 

 

 

Залізничний районний суд м. Львова

 

С У Д О В И Й     Н А К А З

 

5 травня 2009 року.                                                                           Справа № 2-н-1751/2009 р.

 

м. Львів

 

Суддя Залізничного районного суду м. Львова Грищук В.О. розглянувши  заяву ЛКП “Скнилівок” про видачу судового наказу щодо ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги відповідно до ст.ст. 95, 96, 98, 99, 102, 103 ЦПК  України, ст. 64, 68 ЖК України.,

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, яка проживають за адресою: АДРЕСА_1 на користь Львівського комунального підприємства “Скнилівок”, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. С.Петлюри, 36 на р/р № 26003411 в ЛФ ВАТ Мегабанк, МФО 385413, ЗКПО 20826417 - 2148 грн., 73 коп. плати за житлово-комунальні послуги та 15 грн. 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення, а всього 2163 / дві тисячі сто шістдесят одна  / грн., 73 коп.

2. Стягнути з ОСОБА_1 25 грн. 50 коп. судового збору в дохід держави на р/р 31410537700003 Місцевий бюджет Залізничного району, ГУДК у Львівській області, Код ЄДРПОУ 22389398, МФО 825014,  Код виду платежу 22090100.

3. Судовий наказ після набрання чинності видати стягувачу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Суддя:    ____________________________________    Грищук В.О.

 

 

Згідно зі ст. 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

 

 

 

Судовий наказ набрав чинності “____”_____________________20____року.

 

Наказ може бути пред»явлено до виконання протягом трьох років з наступного дня після його видачі.

 

Суддя  ____________________________        _________________________________

                Підпис                                                 ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ

 

 

Місце печатки суду

 

 

Дата надходження судового наказу до виконання

Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні

Загальна сума, відрахована за судовим наказом

Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві

Підстава повернення судового наказу

Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)

Примітки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інші відмітки ______________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація