Судове рішення #4625113

                                                                                                          Справа: № 3-139/09

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

   

     06 квітня 2009р. суддя Борівського районного суду Харківської області Любая В.І., розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної державної інспекції праці у Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 01.01.1963р.н., уродженку ІНФОРМАЦІЯ_1, місце роботи: Гороховатська сільська рада - головний бухгалтер, мешкає: вул.Садова, буд.19 с.Гороховатка Борівського району Харківської області,

за ст.41 ч.1КУпАП,

                                                           В С Т А Н О В И В :

       З адміністративного протоколу № 20-12-416/0352 від 31.03.2009р., вбачається, що ОСОБА_1 допустила порушення законодавства про працю, а саме: не нарахована компенсація за затримку заробітої плати деяким категоріям працівників; при нарахуванні заробітної плати протягом травня 2008р.-лютого 2009р. не здійснювалась індексація зарплати деяким категоріям працівників, чим порушила ст.ст.1,2  ЗУ «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв»язку з порушенням строків їх виплати», ст.2 ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення».

       В судове засідання ОСОБА_1 не з»явилася, хоча належним чином повідомлялася про час та місце розгляду адміністративної справи.                                                                                                                                                                                        

        З урахуванням викладеного, керуючись ст.221 КУпАП, на підставі ст.41ч.1 КУпАП,

                                                             П О С Т А Н О В И В :

      ОСОБА_1  піддати штрафу в сумі 510грн., на користь держави.

      Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Борівський районний суд, або може бути винесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Суддя Борівського

районного суду:                                                   ОСОБА_2

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація