Справа № 2- 256/2009 УХВАЛА
06 травня 2009 року Бахчисарайський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого судді Ястребова Д. О.
при секретарі Гура І. І. ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бахчисараї заяву ОСОБА_1 із виправлення описки у рішенні від 23 січня 2009 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Верхоріч енської сільської ради Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим, ОСОБА_2 про визнання права власності на квартиру, земельну ділянку та грошові кошти по вкладах за правом спадкування, -
В С Т А Н О В И В :
До Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим позивач звернулась із позовом до відповідачів про визнання права власності на квартиру №7 на вул. Гагаріна, 58 у с. Передущільне Бахчисарайського району АР Крим за правом спадкування, земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та грошові кошти по вкладах у Відкритому акціонерному товаристві „Державний ощадний банк України” після смерті ОСОБА_3, яка померла 29.04.2007.
Рішенням Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим від 03 січня 2009 року позов задоволено.
Так, у рішенні допущено описки із зазначенням прізвища спадкодавця замість ОСОБА_3 у всіх відмінках Горунова.
Позивач наполягає на внесенні виправлення.
Особи, що брали участь у розгляді справи, сповіщені належним чином. до суду не з'явились, що не перешкоджає розгляду справи .
Допущена описка, що не змінює рішення по суті, оскільки підстав і предмета спору не стосуються, підлягають усуненню шляхом внесення виправлень.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 209, 219 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Внести виправлення описки в рішення Бахчисарайського районного суду АР Крим від 23 січня 2009 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Верхоріч енської сільської ради Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим, ОСОБА_2 про визнання права власності на квартиру, земельну ділянку та грошові кошти по вкладах за правом спадкування, замінивши у описовій, мотивувальній, резолютивній частинах замість Горунова у всіх відмінках на ОСОБА_2.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим шляхом подачі до Бахчисарайського районного суду протягом п’яти днів із наступного дня після її винесення заяви про апеляційне оскарження й подачі протягом десяти днів після цього апеляції або протягом п’яти днів у тому ж порядку без подання заяви шляхом подачі апеляції.
Головуючий:
суддя п/п
Ухвала ___________________набрала законної сили.
З оригіналом згідно:
суддя
секретар